Prihláška: Ooxyk (Paladin dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Ooxyk (Paladin dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 28 bře 2017 16:15

Jméno postavy: Ooxyk

Věk: 33

Class: Retribution Paladin

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
ano, vyhovuje naprosto

Zkušenosti s raidováním:
Většinu progresu jsem strávil na freečkách, jako byla Anathema a na počátcích Twinstar. Odprogresoval jsem content od Kara po BoT, poté jsem se přesunul na ofi kde jsem přežíval s přestávkami na raid finderu, ke konci WOD jsem poznal Bufa a pridal se do party Sanguineus Adamas a sundal HM 7/7 HC, BRF 10/10 HC a prechod na Legion kde sem byl do ted :-), a aktualni progres NH 10/10 HC, 1/10 M (DPS v progres grupe)

Aktuální progres:
NH 10/10 HC, 1/10 M (progres Anomálky)

Odkaz na logy:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 526/latest

Screenshot UI:
http://screenshot.cz/BM5HX/

Používané addony:
DBM, Weak Auras, GTFO , Exorcus Raid Tools,TMW,

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Sanguineus Adamas, odchod z důvodu je ten že v poslední době se strašně moc začali raidy hrodi a tlačit dopředu zbytečně a to i když nebyli na progres ti "správní lidi" (bez gearu a traitů) to je jeden důvod ten druhy je že jsem na Ali začínal s WoW tak se chci vrátit:-)

Proč u nás chcete hrát:
Mno Je tu kamarád Buff a Oinu pohodáři kteří by nešli nikam kde je teror :-) A co očekávám pohodovou hru bez žádneho stresu a tlačení bez toho aniž by to k něčemu vedlo.

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuji se Miloš, je mi krásných 33, mám rád wowko, rybaření a uzene vepřove koleno :-). Jsem elektro-technik ve firmě zabývající se strojním průmyslem. Mno snad vám to bude stačit pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se ptejte.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ooxyk (Paladin dps)

Příspěvekod Corleonis » 28 bře 2017 16:29

Taky díky za přihlášku.
Jen pro zajimavost: Co nejraději, na muchu? přívlač? kaprařina? nebo nějaký druh výbušniny?

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ooxyk (Paladin dps)

Příspěvekod Maboriel » 28 bře 2017 17:06

Rybaření čili fishing:

Dobry den,
ja volat Hedwig Mackenzie a byt v Pobrezi Slonovina. Ja zomriet otec a ja najst teba a byt ty dobry dat cislo banka a ja poslat dolars.
Byt pekny
Hedwig MacKenzie


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron