[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Dalorhir (Shaman healer) - The Dragon Order

Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 24 bře 2018 10:07

Jméno postavy: Dalorhir

Věk: 20

Class: Restoration Shaman

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Prošel jsem většinu raidů na Wotlk (ale ne na retailu), Vanilla-WoD - jen vizuálně, S legionem jsem teprve začal, takže raidy zatím neznám.

Aktuální progres:
Žádný, zatím jen normal/HC dungy.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Zatím žádné, na Wotlku jsem používal akorát xperl a clique (jelikož jsem healoval), nic víc jsem tehdy nepotřeboval.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
žádná není

Proč u nás chcete hrát:
Hledám aktivní CZ/SK komunitu, s raidováním na Legionu zatím zkušenosti nemám, hraji teprve 4-tým dnem, ale postupně se snažím si raidy projít zatím alespoň teoreticky. S příchodem BfA ale mám v plánu začít hrát od samého počátku a aktivně se podílet na PVE progresu.

Napiš ještě něco o sobě:
Jsem hardcore fanoušek Warcraftu a vše okolo něj (WoW hraji 9-tým rokem, celou dobu na freečkách, na retailu hraji teprve pár dnů,jinak se zajímám hlavně o lore), mimo jiné se věnuji cyklistice, jsem chorobný fanoušek skupiny Nightwish, jsem student, mezi mé další koníčky patří literatura nebo procházky se psem (i bez psa).

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 24 bře 2018 10:47

Jsem pro.

Btw: Ily(+něco) znáš ne, ta zná každého kolouška z free pod 25 let...

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Kacoper » 24 bře 2018 11:09

som ZA

Dalorhir
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2018 10:15
Main class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Dalorhir » 24 bře 2018 12:07

Prý koloušek z free ... :D :D.
Ne, neznám, opomněl jsem napsat fakt, že těch 9 let jsem strávil na twinstaru (+ teda nemesis gigafun když ještě fungoval), freečka jsem nijak nestřídal.
Jo a ještě, chtěl bych dodat,že jsem si uvědomil, že "raidit" na legionu už pro mě teď asi nemá smysl, vzhledem k tomu, že zanedlouho bude BfA, a to nejlepší už má guilda na legionu nejspíš odraidováno.Navíc bude trvat než naberu EQ a všechno se teď zpětně učit se mi moc nechce (navíc mám před přijámačkama a neměl bych na to tolik času, v době vydání BfA už budu mít po přijímačkách, takže času bude mnohem víc, i na aktivní chození raidů). Takže bych se zatím přidal jen jako sociální člen, a chodit raidy bych začal, jak jsem psal v přihlášce, až na BfA. Takže pokud by to nevadilo, budu rád za přijetí, pokud je to problém, tak bych přihlášku podal znova dejme tomu před vydáním nového datadisku. Toť vše :).

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 24 bře 2018 12:23

Problém to určitě není.
Napiš si o inv: Corleonis, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel

Uživatelský avatar
Mohegan
Příspěvky: 39
Registrován: 21 led 2016 19:57
Bydliště: hlavna dedina Slovakistanu
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Dalorhir (Shaman healer)

Příspěvekod Mohegan » 28 bře 2018 18:40



Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron