Prihláška: Thania (Warrior tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Thania (Warrior tank)

Příspěvekod Seržant Klinger » 02 zář 2018 15:33

Jméno postavy: Thania

Věk: 26

Class: Protection Warrior

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
víkend stále, cez týždeň každý druhý week

Zkušenosti s raidováním:
Väčšinu wowka som hral na TBC serveroch, na ofi som hral koniec wod, tam som progresoval citadelu na mythic, ptm som hral legiu, ale len prvý contect, tam som tiež progresoval emerald tuším 4/6 mythic, no potom som prestal hrať ofi a šiel na warmane tbc, ktorý vtedy otvárali. Teraz hrávam BFA s kamarátmi a chcel by som aj raidovať s svk/cz guildou.

Aktuální progres:
ešte som nebol žiaden raid, lebo nie sú open :)

Odkaz na logy:


Screenshot UI:
https://prnt.sc/kppf6a

Používané addony:
DBM, elveui, WA, recount

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Momentálne som členom Endless agony, ale to som len tak 4fun, nikoho tu nepoznám a ani som s nimi nehral minulý datadisk, hrával som na DT hordu, ale teraz som u ali thunderhorn

Proč u nás chcete hrát:
Na tomto serveri moc svk/cz guild nepoznám, no z vašich stránok si myslím, že budete chodiť aj raidy aj m+ a bude to u vás žiť, tak by som sa chcel pridať. Hrám teraz prot warra, ale keď treba switch na dmg, tak nie je problém ak je dosť tankov.

Napiš ještě něco o sobě:
Wowko už hrám asi 8 rokov s prestávkami a stále ma baví. Dáva si ku vám prihlášku aj môj kamoš eleqtra, tak by som chcel aj s ním byť v guilde. Okrem wowka ešte hrám futbal a "musím" chodiť do práce. Hľadám guildu kde je dobrý kolektív a kde sa dá aj zaraidovať.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Thania (Warrior tank)

Příspěvekod Robo » 02 zář 2018 15:55

Som za.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Deadshoot
Příspěvky: 99
Registrován: 15 čer 2017 17:28
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Thania (Warrior tank)

Příspěvekod Deadshoot » 02 zář 2018 19:03

za

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Thania (Warrior tank)

Příspěvekod Corleonis » 02 zář 2018 19:49

Pro
Napiš si o invite: Corleonis (Ariadné), Robik, Kacoperka (Imogine), Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron