Prihláška: Giora (Druid healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Giora (Druid healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 06 zář 2018 20:05

Jméno postavy: Giora

Věk: 35

Class: Restoration Druid

Odkaz na armory (advanced):
neuvedené

Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano , mohu dle i po domluvě na jiné dny.

Zkušenosti s raidováním:
Pokoření pár mythiku tam bylo , HC většinou se dávali vždycky . Byl jsem officir healeru , jsem působil po zabítí Archimonda na HC a potom na dvouch bossech v Dreanoru . Wowko hraji už několik let jenom na hordáckém Druidovi mám náhráno přes 1344 dnů , většinou z 95% herního času věnoval jenom healů .. Nějakou tu praxi mám , ale určitě bylo lepší třeba i na váš test raid , až bych doexpil na 120 .

Aktuální progres:
Zatím žádný , ale v minulosti toho dost prošel , dost jsem léčil :)

Odkaz na logy:


Screenshot UI:
To mám teď uplně standarní po vydání jsi ho budu muset opět obnovit a upravit i s tím jsi dám záležet .

Používané addony:
zakladní * DBM , WA , Exorsus
pro healera mám radši VuhDo , než healbota
a potom dálší na chat addon , Omen , Pawn - na vypočítání ideálního eq na staty . , Aukcionera na slušně obchodování .

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Na DT - už se tam nedalo vydržet jelikož Hordácké řeči mě trochu štvali , zde na allianci působil před několika lety v Renovatiu , a potom dlouho nic a šel na hordu a nedávno jsem se vrátil zpět ... Ono je toho moc kde jsem byl a odchody byli různé ať už kvůli lidem a jejích povahám se většinou guildy rozhádali a rozpadli a mě upřímně moc nebaví pořád někde poznávat nové a nové lidi ať jsi chci jenom zahrát po práci .

Proč u nás chcete hrát:
řekl bych že podle toho co máte ve WP. - Wowprogressu jste věkové podobně jako já 30+ a víc , hledám bezva partu lidí na M+ a třeba i nějakého raidu , určitě bych uvítal cokoliv , nic není nemožné ve hře . full clear HC , a popřípadě i něco na mythic .

Napiš ještě něco o sobě:
Je mi 35 let SŠ vzdělaní , pracuji jako administrátor skladu pro jednu nejmenovanou firmu . Kde asi brzo skončím a začnu dělat něco více happy mám už něco vyhlídnutého :) Rád sportuji , dělám profesionálně Box , občas Fitko , v Zimě lyže , v létě voda ..
Jsem zábavný a společenský člověk , ale tohle budete muset posoudit sami nejlíp :)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Giora (Druid healer)

Příspěvekod Robo » 06 zář 2018 23:06

som za
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Giora (Druid healer)

Příspěvekod Corleonis » 06 zář 2018 23:08

Jsem pro, heal, potažmo člověk se bude hodit.

Uživatelský avatar
Deadshoot
Příspěvky: 99
Registrován: 15 čer 2017 17:28
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Giora (Druid healer)

Příspěvekod Deadshoot » 07 zář 2018 16:43

za


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron