Prihláška: Werba (Priest healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 24 zář 2018 23:22

Jméno postavy: Werba

Věk: 27

Class: Holy Priest

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Áno

Zkušenosti s raidováním:
Na offi mám skúsenosti iba s LFR, na free (cata) mám skúsenosti s HC progressom aj ako raid leader

Aktuální progres:
Prvé krídlo LFR

Odkaz na logy:


Screenshot UI:
https://imgur.com/a/d8kr4CR

Používané addony:
ElvUI, TellMeWhen, Clique, BigWigs, GTFO, Skada

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Väčšinu času bez guildy, iba počas expenia som vystriedal pár guild s minimálnou aktivitou

Proč u nás chcete hrát:
Hľadám si guildu s príjemným prostredím, kde by som sa opäť rád zapájal do aktívneho hrania, či už to bude HC alebo normal raidovanie, M+ dungeony, island expeditions alebo len také brázdenie svetom WoW, chodenie starých raidov kvôli achievementom a transmogu alebo iné WoW aktivity. Najviac ma samozrejme láka raidovanie a progres, takže ak by som sa osvedčil a našlo sa pre mňa miesto v raidoch bol by som rád.

Napiš ještě něco o sobě:
Mám 27 rokov pochádzam zo západného Slovenska, ale momentálne som kvôli práci na dlhšiu dobu v Čechách. S WoW som začínal ako viacerí chudobní študáci na free serveroch (vtedy čerstvo spustený cata server) kde som si postupne našiel super guildu s ktorou sme sa pustili do raidovania, keďže na PvP som nikdy moc nebol. Viacero ľudí z guildy časom prestalo hrať a ja som sa ako jeden z mála posledných aktívnych ľudí presunul na offi, kde sa vtedy MoP dostával do svojej druhej polovice. Nemal som ale toľko času na hranie čo predtým tak som chodil len LFR, expil altov a mal som radosť z toho ako na offi všetko pekne funguje :-). Podobne som pokračoval aj vo WoD, akurát som stále mal menej času a začal som hrávať viac sporadicky, až to vyvrcholilo asi polročnou pauzou na konci datadisku, Vrátil som sa na začiatok Legion ale dlho mi to netrvalo a opäť som na určitý čas prestal kvôli iným povinnostiam. Ohlásenia BfA ma ku koncu Legionu do hry zase vrátilo, dobehol som zameškaný content a teraz keď mám opäť dostatok času a chuti na aktívne hranie by som chcel vyskúšať znovu či mi to raidovanie ešte pôjde :-) Začal som tento datadisk s priestom a chcem sa sústrediť na holy, ktorý mi vždy prišiel ako zábavný spec. Mimo WoW rád športujem (hokej, hokejbal, behanie), čítam knihy a cestujem. Nikdy som nebol príliš výrečný takže na TS vám nebudem robiť bordel, ale keď sa oťukám tak to bude o dosť lepšie :D

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Corleonis » 25 zář 2018 09:34

Díky za vyčerpávající přihlášku.
Tady ti mohu napsat jen to, co jsem psal zájemci před tebou :
"Bohužel, momentálně je R1 docela dost narvaná, nemohu ti slíbit pravidelnou účast na HC/Mythic. Jistá je jen účast v R2 Normal/HC.
Schválně píšu "momentálně", protože to může být za měsíc, za dva, úplně jinak a lidi nám mohou chybět. V tu dobu se ohlížíme v prvé řadě na to, co máme v guildě.
Tedy, možnost je zatím do R2 a časem se ukáže."

Každopádně, jestli chceš healovat i m+ jsi vítán, protože jak máme hodně healerů v raidu, tak na m+ka jich je nedostatek.

Rozhodnutí je tedy na tobě, já jsem pro.

Uživatelský avatar
Deadshoot
Příspěvky: 99
Registrován: 15 čer 2017 17:28
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Deadshoot » 25 zář 2018 10:22

za

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Robo » 25 zář 2018 19:48

ok
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Mouka » 25 zář 2018 21:37

pekna prihlaska jsem PRO

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Werba (Priest healer)

Příspěvekod Corleonis » 26 zář 2018 01:38

Jestli tedy chceš napiš si o inv: Corleonis (Ariadné), Robik, Kacoperka (Imogine), Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron