Prihláška: Ravenom (Rogue)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Ravenom (Rogue)

Příspěvekod Seržant Klinger » 10 lis 2018 14:03

Jméno postavy: Ravenom

Věk: 33

Class: Subtlety Rogue

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Na oficialnim serveru raiduju pomerne pravidelne od WoD. Predtim jsem hral predevsim na neoficialnim serveru, kde se raidovalo na ICC taky, ale to uz je davna minulost. Vzhledem k tomu, ze veskerou pozornost venuju main postave-rogune. Tak roli v raidu mohu poslouzit jen jako DPS. Tankovaci ani healovaci alty na 120 lvl nemam.

Aktuální progres:
Momentalni muj progres (s moji predchazejici guildou) je 6/8 na uldir heroicu. Vzhledem k tomu ze guilda z velke casti vymrela drive nez se nam podarilo vsem skolit Ghuna na HC, stav pretrvava.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Weakauras, skada, DMB

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Historicky jsem na ofiku zacinal na Outland realmu v anglicke guilde Unseen brotherhood, ktera mela koreny jeste na neoficilanim serveru kde jsem s nimi hral. Na ofiku v prubehu Wod ale aktivita v guilde pozvolna upadala a ja na LEgion tak presel do ceke guildy Half of legend(take na Outlandu) ve ktere jsem byl doted. Konec koncu kecat na raidchatu v materskem jazyce je k nezaplaceni. Jadro guildy tvorila fajn skupina kamaradu, kteri se znaji z realneho zivota. Protoze na Outlandu je ceskych hracu velmi malo, na BFA jsme komplet transfernuli guildu na Silvermoon. GM, jeho zastupce a hodne lidi z jadra ktere celou guildu drzelo si ale ted dali od WOW pauzu (stav trva uz ca mesic), coz zpusobilo ze guilda presla do zimniho spanku a spousta ostatnich lidi kvuli tomu odesla. A kdyz jsou kazdy vecer online max 2 lidi, 3 kdyz ma clovek stesti, tak se to uz moc zresuscitovat neda.

Proč u nás chcete hrát:
Hledam ted momentalne pohodovou guildu, ktera se sice snazi o rozumny progress, ale pritom hru zbytecne nehroti. Ja sam jsem dost prefekcionista, takze jsem rad kdyz se mi podari vymacknout z vlastni postavy na raidu maximum, ale pohodova atmosfera na raidu mi vdyzky prisla dulezitejsi nez to jestli progress postupuje rychleji o 10%. Mam totiz i alta-hordi rogunu 120 na Drakthulu, kde jsem mel pomerne spatnou skusenost s vedenim guildy. Lidi v guilde byli fajn, ale 4 oficiri meli ve zvyku si vybijet vztek a mindraky behem raidu na ostatnich. A ackoliv ja jsem cilem jejich kritiky nebyval, hrozne mi vadilo jak se vozi po ostatnich. To co jsem si o Dragon order mel moznost precist se mi moc libilo a mel jsem dojem ze je prave takovou guildou co hledam.

Napiš ještě něco o sobě:
Rad ctu SCIFI, mam rad svoji praci (asi by se to dalo nazvat laboratorni technik), sushi a klid :)

Jinak muj main-roguna ( 368 ilvl - Subtlety/assasination podle potreby) je stale jeste na Silvermoonu, takze budu muste jeste postavu transfernout

V pripade jakychkoliv dotazu - battletag: Ravenom#2883

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ravenom (Rogue)

Příspěvekod Mouka » 10 lis 2018 16:14

pekna prihlaska a jsem PRO akorat nevim jestli s meele class nebude u RL problem -snad se taky vyjadri

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ravenom (Rogue)

Příspěvekod Corleonis » 10 lis 2018 16:17

Taky pro.
Pěkná přihláška!
Melee sice ano, ale roguna a jestli je takový dobrý, jako ty naše 2, tak to vadit určitě nebude.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ravenom (Rogue)

Příspěvekod Robo » 10 lis 2018 16:23

som za
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Ravenom (Rogue)

Příspěvekod Corleonis » 10 lis 2018 20:44

Jak budeš na serveru, tak si napiš o invite: Corleonis (Ariadné), Robik, Imogine, Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron