Prihláška: Nikosk (Rogue)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Nikosk (Rogue)

Příspěvekod Seržant Klinger » 01 led 2019 21:40

Jméno postavy: Nikosk

Věk: 17

Class: Assassination Rogue

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Súhlasim

Zkušenosti s raidováním:
Raidujem od začiatku Legionu . Od vypustnia ToS sa snažím na každom raide získať Ahead of the Curve a zatial sa mi to dari až na ten aktuálny raid co moja guilda vlastne nedáva .

Aktuální progres:
Môj aktuálny progres je 7/8 HC

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
DBM , WA , Details

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Meno predchádzajúcej guildy je Endless Agony a dôvodom odchodu je ze meno guildy presne vystihuje ich raidy. Boli totiž naozaj v Nekonečnej Agónii. Ľudia na to aby dali guildovne normal Uldir museli mat z pugu HC/Myth gear , co asi chápete ze niečo nieje OK.

Proč u nás chcete hrát:
Dostal som odporúčanie na túto guildu ze vraj sú tu dobrí ľudia , super nálada na raidoch a týmový duch. Od vašej guildy očakávam progres lepši ako normal a tak isto očakávam že s vami nebude problém sa dohodnúť keď sa mi nebude dať dojsť na raid alebo budem musieť skôr odísť z raidu .

Napiš ještě něco o sobě:
Volám sa Nikolas a mám 17 rokov. WoW hrám od polovice draenoru . Rád raidujem a mám rád výzvy ktoré sa týkajú raidovania . Hral som skoro všetky classy ale roguna ma z pomedzi všetkých chytila asi najviac . Vzhľadom k tomu že som na strednej tak možno budem musieť niekedy odísť skôr z raidu ako som už hore písal + sa ešte dosť často objevuju rodinne problémi . Ak by sa niekto zaujímal učím sa za bezpečnostného technika (BOZP) . Vašu guildu mi odporučil hráč menom Gimana.

Uživatelský avatar
Mohegan
Příspěvky: 39
Registrován: 21 led 2016 19:57
Bydliště: hlavna dedina Slovakistanu
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nikosk (Rogue)

Příspěvekod Mohegan » 01 led 2019 21:43

Tak a moj harem je kompletny. :D


ZA

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nikosk (Rogue)

Příspěvekod Robo » 02 led 2019 11:03

Som za.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nikosk (Rogue)

Příspěvekod Corleonis » 03 led 2019 01:03

Napiš si někomu v guildě o invite


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron