Prihláška: Evilrain (Druid ranged dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Evilrain (Druid ranged dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 05 črc 2019 13:55

Jméno postavy: Evilrain

Věk: 30

Class: Balance Druid

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
V legionu jsem raidova poslení raid na Mythic. Jinak raiduju od WoTLKU kdy jsem odraidoval Lich Kinga 10 i 25 HC pak jsem vynechal celý Catáč a v Pandách jsem si zobnul HC Garroshe (ještě před Mythicama než začali vůbec) Pak Legion celý na HC něco na Mythic, pak jsem měl delší pauzu kvůli reálnému životu a teď jsem zpět.

Aktuální progres:
Momentálně neraiduju protože s pugem nechci a momentální guilda nechodí raidy.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Weak Auras 2, GTFO, DBM, Clique

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Mighty Eagles. Je to tam mrtvé, lidi nechtějí složit ani Mythic + a na velký návrat s novým patchem to nevidím slibně.

Proč u nás chcete hrát:
Chci se dostat na nějaký raid. Nejsem moc náročný stačí mi normal a pak HC. Nemusím chodit Mythic progress, ale jsem schopný, když dostanu šanci.

Napiš ještě něco o sobě:
Jsem Martin, dělám leadera ve skladu s nábytkem takže většinu času trávím v práci. Je mi 30 a jsem svobodný takže WOOOWKOOO jedu vždy, když v práci nejsem. Jsem docela ukecaný a tak ...

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Evilrain (Druid ranged dps)

Příspěvekod Corleonis » 05 črc 2019 18:04

Díky za přihlášku.
Invnout tě můžeme kdykoliv stačí napsat. Věc se má ovšem tak, že u nás už se asi gildovně raidovat nebude taky. Celé se nám to rozsypalo. Ti co zbyli, tak chodí s jinou gildou.
Jestli ti mohu doporučit, tak pokud chceš raidovat aktivně a věříš si, že máš na "víc", tak jdi Memento Mori.
Jestli ti stačí, to co jsi psal, HC a pár na mythic, tak ti doporučuji Rachott, tam se chodí pravidelně.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron