Prihláška: Calysto (Shaman healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Calysto (Shaman healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 11 črc 2019 02:28

Jméno postavy: Calysto

Věk: 27

Class: Restoration Shaman

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Tyto dny jsem v práci (po denní možná, při nočních určitě ne)

Zkušenosti s raidováním:
S raidy jsem aktivně začala na draenoru jako dps.. Od legionu výhradně jako heal (shaman, druid)... Funguji spíše jako podpora než hlavní heal, ale snažím se zdokonalovat.

Aktuální progres:
Po nějaké neaktivitě v současné guildě, kterou jsem měla kvůli práci a několika soukromým věcem jsem skončila na normal Battle of Dazalaor.. výše mě guilda nebrala.. nedávala jsem to tak abych mohla. Jsem si vědoma že moje postava není úplně na hard progres, ale to ani můj čas.. Pracuji od neděle do středy a tedy raid time mi nehraje do karet, ale to ani v současné guildě.

+ se aktivní část raiderů a celkově kolektivu přesunula do Memento Mori guildy a tudíž se moje guilda víceméně rozpadla

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Clique pro heal, DBM(to je nutnost to je jasné), Recount a pak pár nepodstatných addonů pro mojí potřebu

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Moje předešlá guilda je Sanctae Trinitatis a jak jsem už psala výše, tak důvod odchodu je rozpad guildy.

Proč u nás chcete hrát:
Hledám aktivní českou guildu s přátelským prostředím, kde se nebude trvat na aktivním podílení se na raidování. Jsem pracující člověk a každý jistě chápe, že 10ti hodinové směny nejsou zrovna snadné když člověk celý den běhá jako blázen sem a tam po opravdu velké hale :)

Byla bych ráda kdybych mohla s guildou chodit nějaké ty Myth klíče, sem tam se připojit k raidu když mi to volný čas dovolí (s progresem moc nepočítám, vím, že na to úplně nemám).. Taky případně nějaký ten typ co zlepšit na mém healování.

Napiš ještě něco o sobě:
Něco málo o mě?
Je mi 27 let, pracuji v Amazonu(není to tam tak zlé jak se píše) a to už přes 4 roky. Začínala jsem na reklamační hale a po jejím zavření jsem přešla na halu distribuční. Je to celkem náročná práce a proto si chodím do hry hlavně odpočinout a nemám zájem se u ničeho nijak rozčilovat nebo se s někým hádat (na to mi stačí někteří méně chápaví v práci .. ). Proto se už ani moc nehrnu do aktivního progresu i když pokud mám možnost nějak vypomoci healerům a je čas, ráda se připojím. Jinak se spokojím i s nižším průchodem jako je normal. Sbírám transmogy, takže bych ráda jednou prošla a posbírala všechny obtížnosti každého raidu :)

Jsem vcelku tichý a nekonfliktní typ člověka, takže se většinou moc nevyjadřuji i když chat si čtu, ale pokud se to netýká přímo mě nebo k tomu nemám co říct, tak se do toho nepletu.
Pokud je třeba s něčím pomoci a je to v mých silách, ráda pomohu.

Kdyby někoho cokoli zajímalo, stačí napsat. Aktuálně si asi nevzpomenu na vše a už takhle mi to přijde celkem dlouhé ;)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Calysto (Shaman healer)

Příspěvekod Robo » 13 črc 2019 08:08

Sorry, ze reagujem tak neskoro:) Ak chces k nam prist, tak staci napisat o invite niektoremu z oficierov (Mouka, Bondye, Ariadne, Robik). Nejaky normal alebo heroic sa este posklada:)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron