Prihláška: Engugu (Monk tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Seržant Klinger » 08 lis 2015 09:48

Jméno postavy / Meno postavy: Engugu

Věk / Vek: 28

Class: Brewmaster Monk

Odkaz na armory (advanced): neuvedené

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
utery, streda, patek, sobota, nedele od 18:30 a dal

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
v podstate s raidovanim az do datadisku WOTLK, potom jsem prestal a vratil jsem se az s Warlords of Draenor. Nejcasteji jako Tank a DPS, heal nikdy

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Zatim jenom LFR, neni to tak davno co jsem zacal ale jsem ucenlivy a bavim prace v tymu

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Byl jsem na privat serveru, takze na toto mohu s tezi odpovedet

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Jsem s Papinem (Verdantine) dynamicke duo, kam jde on jdu ja a vice versa. Jsme dobre sehrani a radi bychom se pripojily spolu k guilde, ktera se hodne podoba nasi byvale (Sons of Liberty)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Robo » 08 lis 2015 09:54

No chcelo by to este odkaz na armory, aby sme videli tvoj aktualny gear a kolko casu by sme museli investovat do vygearovania. Tank / dps sa urcite zide. Ta Papina je dufam ranged DPS;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Oriel » 08 lis 2015 10:45

pokud si pamatuji verdantine je lock a uz u nas byl,prezdivka papin mi uvizla v hlave.
patril k nejake rodinne skupine hracu,na kterych sice bylo hezke ze to hrali od kojencu po prababicku,ale pro gildu nikdy nic neudelali,kdyz se par x
prihlasili do raidu tak neprisli,nebo pozde,a koncili brzy a neustale jsem musel resit vulgarismy na chatu.

asi po roce jsem s altem byl nejake lfr a wispoval mi jeden z tehle uzasne skupiny,jestli nechci k nim do gildy,ze maji svou,ze predtim byli v TDO a ti jsou moc namysleni,moc to zerou a nevim co dalsiho.

jsem proti prijeti jakeholiv clena teto skupiny ci jejich pratel a pokud nejakym nedopatrenim se dostane do nasi gildy,okamzite ho kicknu.

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Kacoper » 08 lis 2015 11:11

1. raidovacie dni u nas su STVRTOK, NEDELA, PONDELOK.
2. tankov momentalne mame pozehnane(asi zacneme predavat do LFR) takze na progress potrebujeme len DPS
3. osobne si Vas nepamatam, ale ak to co pisal GM je pravda tak nie je co riesit
Naposledy upravil(a) Kacoper dne 08 lis 2015 11:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Corleonis » 08 lis 2015 11:12

To si pleteš Armi, to byl Timur a jeho parta... Verdantine byl členem TDO do září, kdy jsi dělal čistku a ta se bohužel nevyhnula ani některým mainům.
Co si pamatuji, s Verdantinem nebyl nikdy problém. Byl jen trochu víc social než my introvertní nerdi...

Já jsem pro přijetí, problém ovšem je, že uvádíš dny (krom neděle), kdy my neraidujeme (naše raid dny: čt, ne, po). Navíc na progress potřebujeme stabilní pravidelné hráče. Takže to bude záležet hlavně na tobě.

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Oriel » 08 lis 2015 11:50

az tak moc se nepletu tim ze patril do party timur a spol / papin byl velkym kamosem timura/ a wurgimu sedl,ten by nam mohl objasnit jejich vztahy.jestli u nas zustal nejaky zapomenuty alt/main a byl kick pro vic jak pulrocni neaktivitu tak ho urcite neminim brat nazpet.

Papin
Příspěvky: 1
Registrován: 08 lis 2015 13:07
Main class: -- no character --
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Papin » 08 lis 2015 13:37

Ahojte,

koukam ze kamarad nevinne zminil moje jmeno, a strhla se tu diskuze. Tento ucet jsem si zalozil primarne z toho duvodu, ze jsou tu o me osobe uvadeny zkreslene, zavadejici a nebo primo nepravdive informace a ja mam potrebu se proti tomu hajit.

Ohledne toho co psal Oriel - v jedne veci s nim naprosto souhlasim. Jsem velky kamarad Timury, ktereho znam spoustu let osobne. Nebudu zapirat kamarada abych ziskal par mrzkych plusovych bodu. Co jste si udelali spolu neni moje vec a nemam na tom zadny podil. Pokud me to demonizuje v ocich zdejsiho vedeni, nemuzu s tim asi nic delat. Nicmene kdyz se Timura rozhodl Dragon Order spolu s tatou (Korbendalas) mamou a babickou opustit, ja zustal u Vas, protoze jsem si oblibil Wurgiho a par dalsich lidi.

Co pise Corleonis je v zasade pravda - muj kick byl z duvodu moji neaktivity ve hre. To naprosto beru. Opet, pokud to ze jsem prestal hrat je duvodem abyste me znovu nebrali, v poradku, je to vase rozhodnuti.

Oriel ma pravdu v dalsi veci - pro gildu jsem nebyl nejaky velky prinos, obcas jsem zasel nejaky raid, kdyz bylo misto, ale jak jsem psal ve svoji prihlasce, nekdy se zde vyskytuji sporadicky, na progress Mythicu asi nejsem ten pravy material. Nicmene pamatuji si, jak Maboriel psal ze berete i social hrace, coz asi by na me sedelo vic.

Zasadne odmitam, ze bych psal do chatu vulgarismy, cestina je velice bohaty jazyk, a kdyz uz mam potrebu psat invektiva, jsem schopen delat to kultivovane s pouzitim rozmanite slovni zasoby :)

Zaverem - je to ciste vase rozhodnuti, jestli me a burita (Enguguú vezmete. Pokud ne, v poradku, jen doufam ze duvod bude vice validni, nez ze jsem kamarad Timury, to by bylo pomerne usmevne. Nicmene musel jsem reagovat na nepravdive udaje, ktere zde o me byly napsany a uvest je na pravou miru. Prijde mi zajimave, ze zatimco Corleonis si pamatuje velmi dobre kdo jsem a za co jsem dostal kick, Oriel mi prisuzuje veci, jenz nekoresponduji s mym predchozim pusobenim ve vasi gilde.

Wurgi
Příspěvky: 2
Registrován: 08 lis 2015 13:06
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Wurgi » 08 lis 2015 14:04

Když už jsem byl zmíněn, (wurgi) tak bych také něco připsal. papin za kamarády rozhodně nemůže, sám je a vždy byl v pohodě. Do raidování se nikdy nijak nehrnul, není jako my nolifeři, ale rozhodně nikdy nikomu neublížil, nic nesliboval aby to pak nedodržel, nikdy nikoho nepodtrhl atd. A že rok nehrál? takových lidí je.. Osobně bych byl za přijetí.

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Engugu (Monk tank)

Příspěvekod Oriel » 09 lis 2015 08:03

ok,byl jsem premluven.
na raidy to nebude ale bereme i social hrace,kteri se dokazi slusne chovat.
napiste si o ingame inv nekteremu z officiru /enarmain,maboriel,corleonis,robik,mouka/


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron