[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Fanghui (Mage) - The Dragon Order

Prihláška: Fanghui (Mage)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Seržant Klinger » 15 lis 2015 17:13

Jméno postavy / Meno postavy: Fanghui

Věk / Vek: 33

Class: Frost Mage

Odkaz na armory (advanced):

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
Kdykoliv večer, přizpůsobím se

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Zkušenosti u raidování jsou obrovské, hlavně k mému handicapu. Snažím se přizpůsobit ke svoji taktice pak k ostatním. Je jasné, že se hlavně snažím nepokazit jim taktiku. Vím, že jim hlavně vadí bez TS. Vždy jsem snažil, co jsem mohl.

Zkušenosti: Tripartita progress, HoE progressy i boost,

Skill Gone - mythic Hellfire progress (zvládal jsem, ale postupně podle náročnosti bossů už bylo pro mě těžší, protože měli již hodně natrénované a já jsem teprve začal a zdržel jsem je. Ale to byla pro mě pozitivní zkušenosti. Také kvůli náročnosti herního plánu (5x týdně raid, jsem u nich skončil)

Dále u HoE a Dragon, normap progress a 2x heroic.

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Zatím jsem ve fázi odpočinku

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Triptartita
HoE - odešel jsem do Skill Gone za vyšším cílem, vize nahoru
Skill Gone - odešel jsem, viz nahoře
HoE - dal jsem si pauzu a to z několika důvodů:

- přestala se mi motivace hrát, únava, mnohonásobné wipování
- pokud vím, že jsem pár chyb udělal, ale doplatil jsem hlavně za jejich chyby a tím pádem se znemožnila moje taktika kvůli handicapu a nemohl jsem se vůbec přizpůsobit, tak ze zúžila skupina na menší počet lidí která je víc schopná progressovat a tím pádem jsem ze hry a pak jsem už znechutnil hrát.
- dále buď je mnou že nejsem schopen progressovat kvůli mému handicapu nebo ze mě přešla chuť, tak jsem dal pauzu a přestal hrát a to také z pracovního důvodu.

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Jakmile jsem se zjistil, že většina těch, které jsem s nimi raidoval, přešla právě k Vám. Hlavně jde o to, že tam hrají a znají mě a vědí o mě a jakým způsobem si hraji a že mám handicap.

Dále chci časem pomoct či snažit, co můžu, těm dostat k vyšším cílem a rankingu a jít dál. Nebudu už snažit o nejlepší dps (přiznávám si, že jsem to dělal, že chci výš, ale díky Skill Gone ve mě probudilo a že nejvyšší dps je k ničemu, když pak umřu), ale o optimální dps k odpovídajícímu gearu a skillu a hlavně být zas s Vámi a hlavně tam kteří jsou se mnou dlouho (Robi, Sargo, Kovo, Mouka, Xema, Bazinak, Vlzcak apod) a také poznávat nové lidi.

Kvůli mému handicapu budu respektovat, když budete chtít progressovat beze mě. Nepočítejte, že po prvním nástupu budu hned super:). Spíš potřebuji zahřívat:))

Jakmile mě odpovíte, že máte zájem, založím si a přihlásím si.

Fanghui
Příspěvky: 30
Registrován: 15 lis 2015 17:24
Bydliště: Hradec Králové/ Frýdek Místek
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Fanghui » 15 lis 2015 18:26

Omyl, u Skill Gone spíš Blackrock progress

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Robo » 15 lis 2015 21:08

Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Fanghui
Příspěvky: 30
Registrován: 15 lis 2015 17:24
Bydliště: Hradec Králové/ Frýdek Místek
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Fanghui » 15 lis 2015 21:38

Píšu jen co si myslím o raidu, nikoliv že jsem kvůli tomu odešel z HOE. Určitě vím, že sám dělám i spoustu chyb, přiznávám si. Dále k Orderu jdu jen proto, že právě většina z HoE přešla právě k Vám:))).

Dále, opravdu jsem potřeboval pauzu, protože upřímně wipování u Skill Gone bylo pro mě až drásající i když je to mythic, chápu v pohodě. Pak jsem vrátil k Hoe a pak zase, spíš mám pocit, že dělám spousty chyb, než bych měl. Asi je to tím, že jsem unavený a potřeboval jsem odpočinout.

Nic ve zlém, to my všichni děláme chyby a chybami se člověk učí.

Teď jsem odpočinutý a mám chuť znova a hlavně vy mi chybíte. V HoE už tam není, protože skoro všichni jste právě v Orderu.

Fanghui
Příspěvky: 30
Registrován: 15 lis 2015 17:24
Bydliště: Hradec Králové/ Frýdek Místek
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Fanghui » 15 lis 2015 21:39

Mimochodem Robi, máš pravdu, napsal jsem to blbě, že jsem psal důvody proč jsem odešel z HoE:)))

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Kacoper » 16 lis 2015 10:39

Co sa tyka predosleho raidovania, nezaznamenal som ze by si robil nejak extra vela chyb(ked neratam situacie ked sme pocas raidu menili/vysvetlili zmeny v taktike a akosi sme pozabudli na teba).

Co sa tyka dovodov, trochu ma zarazilo ked si pisal prilis vela wipovania. Bohuzial sme v stave progressu Mythic a toho wipovania bude rozhodne vela. Druha vec je ze na novych bossoch ktorych este len progressujeme sa taktika zvykne menit podla situacie a na to je treba aby ludia mohli promptne reagovat.

V zasade ale nemam problem s prijatim do guildy a zaclenenim do raidovacej skupiny, ale vedz ze na progress budem brat podla moznosti stabilnu skupinu a zvysok sa bude striedat na farme(zatial "farmime" len 1. bossa na M)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Maboriel » 16 lis 2015 11:03

Takisto nemám nič proti prijatiu do gildy.

Fanghui
Příspěvky: 30
Registrován: 15 lis 2015 17:24
Bydliště: Hradec Králové/ Frýdek Místek
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Fanghui » 16 lis 2015 12:09


Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Mouka » 16 lis 2015 16:29

Ja jsem PRO je to dobry hrac a moc lidi neprizna ze neco posral ci udelal blbe-a on to dokaze.i vykonost si drzel dobrou.NA vic je to ranged takze velke plus mame moc meele :D

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Fanghui (Mage)

Příspěvekod Mouka » 16 lis 2015 16:29

Kua Robi ty jsi tam dal avatara Mouky ty hade ja te nekde potkam a ozeru te!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron