Prihláška: Brunhilda (Paladin dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Brunhilda (Paladin dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 17 lis 2015 21:56

Jméno postavy / Meno postavy: Brunhilda

Věk / Vek: 26

Class: Retribution Paladin

Odkaz na armory (advanced): neuvedené

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
středa,pátek,sobota 20:00 -23:00 předběžně, i když s mým lvlem je na to času dost

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Ahoj, hraju asi 7 let s nějakými přestávkami (na free blizzlike serveru). mám projité TBC až po Hyjal a WOTLK až po Lich Kinga (toho ne na HC). Hrál jsem vždy jen paladina (Retri/Holy), účastnil jsem se i progressu, za oba specy tak napůl, jak na TBC raidech, tak i na WOTLK. Momentálně hraji retri a rád bych v tom pokračoval. Přihlášku píšu již potřetí, první dvě se nějak ztratily v éteru. Kdyby se někde objevily, nedbejte prosím drobných změn, pokaždé to sesmolím trochu jinak.

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Momentálně jsem ve fázi expení, hraju čerstvě asi 3 týdny na ofi - lvl 78 v době psaní přihlášky. S aktuálním raidem zkušenosti nemám, začal jsem hrát po delší pauze. Na ofi mě přivedli přátelé, kteří si k Vám také dali přihlášku - Ertai, Ragon a pak hlavně moje přítelkyně - Nick Bau. Když už jsme u ní, byl bych velmi rád, kdyby také byla přijata do vaší guildy. Podá si sice přihlášku sama - v nejbližší době, ale nedá mi to za ni neorodovat v té mojí, hrát bez ní, by pro mě nemělo cenu.

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Původně ještě na TBC jsem začínal u Angels of Darkness, kteří se pomalu rozpadli z důvodu klesajícího počtu hráčů a neshodám ve vedení. Po té jsem byl dlouhá léta věrný Crusaders of Light. Tam vše opět po nějáké době zkomíralo na nedostatku hráčů. S několika přáteli, právě z CoL jsem ještě hrál u Dragonslayers, než přišel na server Cataclysm a já si dal v podstatě pauzu až do teď.

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Věc, která mě nejvíc zaujala, je že sbíráte jak lidi jako raidery, tak i tzv. sociální hráče (nevím jak jinak tomu říkat). nemám už na WoW tolik času jako dřív a nevím jestli bych zvládal být plnohodnotný raider, i když bych velmi rád + by k Vám snad mohla i moje přítelkyně, která s Wow začíná a u Vás by mohla získat více zkušeností a stát se také plnohodnotným raiderem a součástí guildy. Nicméně myslím, že bychom oba mohli být přínosem (ať už jako raideři nebo členové) a rádi vždy pomůžeme, pokud to bude v silách našich nebo našich charů. Dále máte rozumná pravidla, se kterými nemám problém souhlasit a celkově vypadáte jako solidní guilda, ve které hrají normální lidi. Důvodem je určitě i přijetí výše zmíněných hráčů: Ertai , Ragii. Jinak Vám děkuji za přelouskání mé přihlášky a jestli se brzy ve světě wow potkáme, to už nechám na Vás.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Brunhilda (Paladin dps)

Příspěvekod Corleonis » 17 lis 2015 22:37

On existuje nějaký blizzlike server :o
Nvm.
Samozřejmě pro :)

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Brunhilda (Paladin dps)

Příspěvekod Kacoper » 18 lis 2015 09:55

u mna za, napis si v hre o invite(cez kamosov alebo officiera)

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Brunhilda (Paladin dps)

Příspěvekod Oriel » 18 lis 2015 11:22

ok,ale uz by se mohl najit treba nejaky war nebo rogue. pink/green forever :-D
napis o ingame inv.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron