Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 26 lis 2015 13:43

Jméno postavy / Meno postavy: Floof

Věk / Vek: 21

Class: Feral Druid

Odkaz na armory (advanced):

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
Podle směny - sudé měsíce každý den, liché čt-so

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Poslední vážné PvE jsem hrál na free serveru Anathema, konkrétně ICC 25Hc a RS 25Hc. Obojí jsem si poctivě odprogressoval od prvního bosse až k finálnímu. Server se víceméně rozpadl. O další datadisky jsem moc zájem neměl.

Aktuální progres / Aktuálny progres:
LFR level všech WoD raidů. Ugh.
http://imgur.com/pDTiXsr Ui+dps (dbm skryto)

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Pouze sociální G.

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Vypadáte jako dobrá parta lidí a líbí se mi váš systém. Nechci se vázat k žádné vyloženě hardcore guildě, protože už nemám čas progressovat 6 dní v týdnu (vyjma sudé měsíce^^). Mám chuť si po menší přestávce zase pořádně zahrát.
PS: Moc dobře vím, že gear ještě zdaleka není optimalizovaný, na všem se pracuje.

Snad naviděnou ve hře! :)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Příspěvekod Maboriel » 26 lis 2015 13:53

Dik za prihlasku. Nemam nic proti vziat ta zatial ako "social" clena. Co sa tyka raidovania, situacia je taka, ze meleeciek mame habadej a dalsie meleecko uz ozaj nemame kam vtesnat. Do mythic progres grupy hladame momentalne skor warlocka, druida balance alebo maga. Kazdopadne, ak budes chciet invite do gildy, tak ak nikto nebude mat nic proti tak /w v hre Maboriel, Oriel, Kacoper, Mouka, Robik, Corleonis alebo Enarmain.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Příspěvekod Robo » 26 lis 2015 14:09

Jedna technicka poznamka. Pred par hodinami som zmazal novoregistrovaneho pouzivatela Floof, pretoze som ho nevedel priradit k ziadnemu clenovi gildy ani k novym prihlaskam (pochopitelne, kedze je tu az teraz) a v ramci tazenia proti spammerom nepoznam zlutovanie. Takze sa musis zaregistrovat znovu;)

Btw. sliepka by bola lepsia.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Floof
Příspěvky: 1
Registrován: 27 lis 2015 05:44
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Příspěvekod Floof » 27 lis 2015 09:23

Omlouvám se za tu reg, odeslal jsem to a až pak si všiml, že se tu píše přihláška bez přihlášení :)

Co se týče slepice, casteři mi nikdy nebyli po chuti a ať dělám co dělám, nefungují mi pod rukama. Obávám se, že by to nefungovalo. :(

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Floof (Druid melee dps)

Příspěvekod Robo » 27 lis 2015 10:37

Ospravedlnovat sa nemusis, proste to bola nevhodna zhoda okolnosti. A tvoju nechut ku kuzleniu z dialky musis vyriesit s Kacopterom, nasim bossom vo veciach plnenia progresoveho rostera;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo