[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Bolcek (Shaman healer) - Nepřijat - The Dragon Order

Prihláška: Bolcek (Shaman healer) - Nepřijat

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Bolcek (Shaman healer) - Nepřijat

Příspěvekod Seržant Klinger » 15 srp 2016 22:11

Jméno postavy: Bolcek

Věk: 30

Class: Restoration Shaman

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
pokud nebudu v práci

Zkušenosti s raidováním:
naplno jsem hrál WotLK. To jsem hrál jako guild master všechno. Tank, dps i heal. Na ofiku jsem začal až na WoD. Po celou dobu hraju sám. Mám priesta 708 ilvl, ale kterým jsem točil 70k HPS, ale se změnou na Legion jsem spadl na 30k, nemůžu si zvyknout na tu změnu, tak jsem si udělal nový char. Teď mám 698 ilvl resto schamy Bolcek. Zatím si na něj zvykám a mám 30 - 40 k HPS průměr.

Aktuální progres:
Na WoD jsem zatím hrál nejvíc na normal mode. To jsme zabili všechno krom Archimonda. Tím jak hraju sám, tak jsem se musel někam připojit a ta banda nestála moc za to.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
dbm a healbot, jinak nic nepotřeuju. Hraju na "survival mode" - zůstat na živu a nenechat nikoho umřít. Bohužel se to někdy nedaří, když se hraje s idiotama.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Po celou dobu na ofiku hraju sám. Jsem sice v nějaké gildě, ale ta mi nepřijde moc aktivní.

Proč u nás chcete hrát:
Neočekávám nic. Sám ani nevím, jestli budu dál hrát. Datadisk Legion nemám ani koupený a čekám, jestli mě o bude bavit, protože to, co tady udělali za změny je hrůza. Talenty a spelly o ničem a goldy nenafarmím ani za milion let. Na WoD jsem hrál půl roku zadarmo, jen za goldy z Garrisonu.

Napiš ještě něco o sobě:
To nevím, jestli je dobrý nápad. Nejsem náročný spokojím se s málem. Nechci nic, než si zahrát s lidma, co nejsou idioti. To je asi vše. Kdyžtak mi stačí napsat. :)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Robo » 15 srp 2016 22:14

Dost negativisticka prihlaska.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Maslenka » 15 srp 2016 22:19


Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Maboriel » 15 srp 2016 22:45

Navrhujem ti skúsiť to u nás najprv ako social člen. Neskôr, keď sa rozhodneš, čo ďalej, tak uvidíš sám, či aj raidy alebo nie. Na raiderov kladieme už vyššie nároky, než tomu bolo v minulosti, takže ak budeš chcieť raidovať, budeš musieť splniť aj nejaké povinnosti. T.j. naštudovať si taktiky, poznať do detailov svoju klasu a špecializáciu a samozrejme chodiť pripravený na raidy (ďalšie podrobnosti si môžeš prečítať v pravidlách gildy). V tých istých pravidlách sa dočítaš aj o iných veciach, ako je napr. vyžadované slušné správanie na všetkých četoch a pod.

Nejaký ten idiot sa v gilde nájde vždy. Táto gilda má však tú výhodu, že sa takých ľudí veľmi rýchlo zbavuje. Aspoň zväčša...

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 15 srp 2016 22:52


Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod ellgar » 15 srp 2016 23:50


Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Kacoper » 16 srp 2016 08:34

Raider musi mat zapal pre hru, inak je to len dalsi "ghost" ktory potrebuje vyplnit vecer. HPS nie je smerodajne, vsetko zavysi od situacie.

Inak ako bolo spomenute, dost negativisticky pisana prihlaska ale to neznamena ze sa tvoj postoj nemoze zmenit. Mozno v novom kolektive naberies novy dych:)

Som ZA

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 21 srp 2016 16:38

Prosím, ještě uzavřít tuhle přihlášku, jediný se vyjádřil je Majo, kdo je tedy pro a kdo proti?
Moje rozhodnutí, jako social ano, jako raider ne.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod Robo » 21 srp 2016 16:56

Nie ako raider ani ako social. Navyse vobec nereagoval, takze si myslim, ze nema zaujem. Nemusime za kazdu cenu naberat kazdeho, hlavne ak jeho prihlaska je napisana tak, ako to vidime hore. Ja mam z nej dojem, ze si mysli, ze nam robi laskavost, ked sa prihlasil, ale inak ho to obtazuje.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bolcek (Shaman healer)

Příspěvekod ellgar » 21 srp 2016 17:28

Som proti prijatiu.
Tiez mam pocit ze nema zaujem, nakolko sa od podania prihlasky neozval a ani neodpovedal na nase dotazy.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron