Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 17 srp 2016 02:32

Jméno postavy: Hitoride

Věk: 38

Class: Elemental Shaman

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
čtvrtek a pondělí v pohodě s možným mírným zpožděním - ukládání dětí do postelí. V neděli se vracím z práce ve fitku kolem 21:45

Zkušenosti s raidováním:
Před pauzou ve hraní jsem raidoval s Heart of Europe - Siege of Orgrimmar a položil ho na mythic. Hrál jsem v roli tanka, ale nejčastěji jsem hrál za healery (krom paladina (omlouvám se, ale tahle classa mi přijde skoro i zbytečná :D) jsem healoval za každou classu). Před tím jsem ještě stihl pár guild, např. Tripartita a další na jiném realmu. Měl jsem možnost hrát i v anglicky mluvících guildách, které jsou v současné době bohužel už v nenávratnu (realm Shattered Halls). Pokud by jste chtěli více informací, tak rád posloužím, ale musel bych lovit hlouběji v paměti, což je v tomto věku nebezpečné ;-)

Aktuální progres:
Vracím se po delší pauze, takže není moc o čem mluvit (LFR tu vytahovat radši nebudu ;-) )

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
DBM, HealBot (i za DPS, člověk neví kdy se bude dispell a heal hodit), IceHud (optimální pro nastavení vlastního HUDu), Recount

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Heart of Europe - nebylo nás dost na mythic progress a rozšíření rodiny na počet 4 docela bere čas :D

Proč u nás chcete hrát:
Protože ve Vaší guildě je pár lidí, které znám z předchozího hraní (viď Konoňáku ;-) ) a progress na mythic je to co mě láká. Mám rád daná pravidla, která umožní se soustředit na hraní a ne na "vykecávání" o nesmyslech. Očekávám ale i trochu porozumění pro nedostatky (jak ve hře, tak i v RL) pokud to výrazněji nenarušuje chod guildy či raidu.

Napiš ještě něco o sobě:
Učitel - instruktor fitness s rodinou, který je stále ještě tak trochu dítětem. Mám rád humor, ale myslím si, že vím kdy sklapnout. Jsem připraven hrát víceméně každou classu (krom paladina jak jsem psal výše), ale shaman je srdcová záležitost se kterou jsem začínal. Spec také nehraje roli (všude se dá najít zábava). Nemám rád zbytečné pruzení, ale i hloupost na špatném místě. Mám spoustu koníčků, tak je radši ani vypisovat nebudu, ale klidně odpovím. Většinou se točí kolem sportu a umění.
PS: velikost nohy je 10 ;-)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Příspěvekod Robo » 17 srp 2016 07:08

Som za prijatie.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Příspěvekod ellgar » 17 srp 2016 08:09

ZA prijatie

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Příspěvekod Kacoper » 17 srp 2016 08:25

ZA, akurat sa bojim tej dochadzky kedze na mythic si nebudeme moc dovolit cakat na hraca 2h, uvidime v Legione

napis si o inv Ellgaria/Robik/Oriel/Corleonis/Mouka/Kacoper

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Hitoride (Shaman ranged dps)

Příspěvekod Maboriel » 17 srp 2016 10:13

HELE! Čo máš proti paladínom mlaďochu?

Paladíni všetkých krajín spojte sa! Ňákej rádoby zemskej červ, ktorý si o sebe myslí, že má veľký totem sa tu do nás naváža!
Ti garantujem, že po najbližšom wipe si ťa nájdeme a budeme ťa chodiť strašiť snami o prijímačkách do paladínstva.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron