Prihláška: Prom (Rogue)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Seržant Klinger » 07 lis 2016 22:33

Jméno postavy: Prom

Věk: 37

Class: Assassination Rogue

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
viz "Prečo u nás chceš hrať"

Zkušenosti s raidováním:
S progress raidováním jsem začal ve WotLK, kde jsme v 25 lidech zabíjeli HC potvory v Crusader Colliseu. Tam jsem poprvé pochopil, že raidování může být i docela makačka, po té co jsme přes měsíc zabíjeli Anub'araka. Pak pokračování v ICC. Pak se mi narodila dceruška a dal jsem si první pauzu až do konce Cata, kde jsem ve Skotské semi-hc guildě Dethsworn Verdict stihl HC kill Deadwinga. Pak první půlka Pandarie a pak se mi narodil synáček a druhá delší pauza přes WoD (garrison byla fakt nuda) až do Legionu. Ve všech guildách jsem byl stabilně v progress raidu. Za celou dobu hraju jako rogue. I když teď jsem rozehrál prvního alta - priesta, hlavně kvůli potkám, protože ty ceny se sice po 7.1 zlepšily, ale pořád to je strašně drahý, a taky chci zkusit rangedko a heal, abych věděl, o co přicházím :) Kromě toho spriest je jasně nejlepší DPS v EN, aspoň podle rankingu na World of Logs :)

Aktuální progres:
V Emerald Nightmare zabité vše na normal a HC, v mythicu mám zabitou Nythendru. Karazan 2x :-)

Odkaz na logy:


Screenshot UI:
https://s14.postimg.org/jecq63j6p/Wo_WS ... 234032.jpg

Používané addony:
DBM, GTFO, Weak Auras 2, Shadowed Unit Frames, Omen Thread Meter, Raven, RSA, Decursive

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Po návratu k WoWku v Legionu mě přijali jako casuala do "Guinea Pigs Tricked Me", ale po měsíci odešel RL a vedení guildy se pohádalo s některýma raiderama a výsledek byl odchod velké většiny členů do nové guildy (Withered Army). Teď jsou v raidovacím čase online tak 0-4 lidi...

Proč u nás chcete hrát:
Hledám partu pohodových dospělých lidí, co se hraním her především baví. Mám dvě malé děti a WoWko mám už spíše jako relax než jako hlavní náplň volného času. Bohužel 3 raidovací dny asi nezvládnu. Děti usínají kolem 21:00, takže začátky raidů bych nestíhal. V zájmu manželské reciprocity mám ale jeden volný večer povolený ;) druhý bych asi ještě vybojoval, ale třetí asi ne. Tzn. raidovat bych mohl čtvrtek a neděli. Ovšem, umím si představit hrát i jako "lepší casual" ;), tzn. bych mohl v progressu zaskočit v případě, že by někdo chyběl, bylo vás málo, alt raidy, atp. Očekávám, že farmíte normaly a HCčka a rád bych chodil s váma, s tím, že jako casual bych měl nižší loot prioritu oproti raiderovi. Plus doufám, že u vás nebude problém udělat grupáč na mc+ dungy, Kara, atp.

Napiš ještě něco o sobě:
embedded SW developer, Brno, fotbal, běh (maraton), kolo, piáno, čaj (zelený puerh), káva (30 ml, 15 barů), whisky (skotská Islay), travička zelená (biobalkón), chilližrout, makro foto (Canon 5D Mark II), sběr barevných kovů po polích (Minelab CTX 3030), německá auta (X5)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Maboriel » 07 lis 2016 22:43

Hľadáme síce rangetko, ale ak sa ti naozaj podarí vydupať (vybojovať) si u manželky druhý raidovací večer, t.j. byť k dispozícii štvrtky a nedele, tak to nevidím ako úplne stratené (minimálne na doplnenie progres grupy).

O "konečnom riešení" zaradenia do mythic progres grupy rozhodne však až raid leader. Ale ak mu pošleš 1/2 balkónovej "sklizne" tak máš veľkú šancu :D

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Corleonis » 07 lis 2016 23:07

Myslím, že jako náhradník by ses hodil. Takže jsem pro.
Zatím chodíme čtvrtky farmu HC, to je tak na hod a půl a potom mythic. Předpokládám, že s odemknutím ToV budeme věnovat čtvrtek celý farmě a následující dva dny farmě/progresu mythicu.

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Maslenka » 08 lis 2016 08:13

Ach... roguna :(

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Kacoper » 08 lis 2016 08:31

som ZA, ale musis si vybojovat aspon 2 dni

Uživatelský avatar
Arenie
Příspěvky: 240
Registrován: 16 říj 2015 16:45
Bydliště: Seventh Circle of Hell
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Arenie » 08 lis 2016 11:02

Maturitní ples je ideální jméno pro rogunu.
To light a candle is to cast a shadow.

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Oriel » 08 lis 2016 11:29

Ok napiš si o inv: Corleonis, Kacoper, Ellgar, Robik, Oriel, Mouka

Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod ellgar » 08 lis 2016 15:20

Trosku oneskorene, ale tiez ZA.
Konecne dalsia roguna, treba tomu nasmu paladinovi a warrovi trosku skresat hrebienok v dps :D

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Prom » 08 lis 2016 17:02

Ok, tak jsem mluvil s manželkou a je to dobré... už můžu trochu otevřít oko a krev už skoro neteče :? Dostal jsem povolení, ale s tím, že pohádku budu číst v raid pauze v 21:00... :| Jinak jak jsem psal jsem online po 21:00 skoro denně. Ale pokud bych měl být na značce ty dva dny v týdnu, tak bych asi chtěl časem aspirovat na rank raidera, páč jako social by to asi nemělo moc smysl. Za měsíc social raidování v morčatech jsem celkem lootnul jeden healovací trinket, kterej nikdo nechtěl a kterej měl o 350 mastery a 35 ilvl víc, než ten předchozí dpskovací, a kterej jsem chtěl zkusit do PvP, čímž jsem se do povědomí zapsal jako rogue healer :mrgreen:

@Maboriel: Jo klidně, z minulých dvou sklizní mám zaplněnou půlku mrazáku, tak se aspoň něco uvolní. :)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Prom (Rogue)

Příspěvekod Maboriel » 08 lis 2016 18:38

Timing tej pohádky si prosím zosynchronizujte s Maslenkou, ktorá dáva deti spať niečo medzi 20:15 - 20:30...
Pretože ak budeme mať hneď dve prestávky v raide kvôli uspávaniu detí, tak, citujem Ragiho: "Mábovi asi praskne cívka :D"... koniec citátu.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo