[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Solfernuss (Warrior tank) - Stránky 2 - The Dragon Order

Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Kacoper » 06 bře 2017 09:08

Som ZA, napis si o invite Kacoper, Mouka, Maboriel, Thebazina, Corleonis, Robik, Oriel

BTW to ze nasi warrovia chcipaju vobec nie je pravda, akurat ludia vytrhli nejaky ten pull z kontextu:)

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Solfernuss » 06 bře 2017 09:14

Já si k vám dnesak necham invitnout jeste jednoho alta, ale jak sem psal uz dříve, odjíždím v pondělí na hory a warra pretahnu hned jak se vrátím :) ještě přetáhnu věci, takže můžeme hodit řeč, pokud je nějaká surka draha na vasim realmu, tak porovnáme ceny a já kdyžtak převedu plný bagle pašovanýho kvalitního zboží :-) :-)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Maboriel » 06 bře 2017 09:47

Budeš tankovať so mnou.
Mám 45 rokov, chýbajú mi 3 prsty na pravej ruke, ľavé oko mám plné podliatín a ešte k tomu mám očný tik, takže vidím iba každú druhú mobku. Čiže péééékne pomaly na mňa. Deal?

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Prom » 06 bře 2017 11:13


Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Solfernuss » 06 bře 2017 12:30

race chci brát dwarfa nejspíš. Ačkoli pořád přemejšlím nad humanem .. ale zase repky nejsou takovej pain ted :) takze asi dwarf :)

Mno je to 45ecek :) je to race change + migrace :) ale jeste se muzeme domluvit behem tohodle tejdne. Prece jen se budu vyskytovat na dwarfovi co je v guilde uz. Pokud teda nebudu pugovat s warrem

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Maboriel » 06 bře 2017 13:26

Vec sa má tak, že by sme skutočne ako gilda potrebovali hotového a vygearovaného tanka, ktorý by hneď naskočil do idúceho vlaku progresu, pretože sa momentálne pohybujeme na hranici 20 ľudí na mythic raidy. Nemôžeme však a ani nebudeme na teba tlačiť, aby si transferol medveďa namiesto warra, pretože si vie každý predstaviť, aké to je, hrať niečo, čo ťa nebaví. Ak chceš hrať warra, je to tvoje rozhodnutie. Nikto sa na teba nebude ani hnevať.

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Wolf » 06 bře 2017 14:43


Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Robo » 06 bře 2017 15:24

Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo