Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 06 bře 2017 20:21

Jméno postavy: Rynn

Věk: 37

Class: Arms Warrior

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Hraju WoW s vetsimi, ci mensimi prestavkami, 12 let. Zacinal jsem raidovat uz v Molten Core a prosel jsem temer vsechny raidy (Pandarii jsem vynechal, ten datadisk me nebavil). Moje uloha byla vzdy jako DPS, tato uloha me bavi, sedi mi a mam za to, ze mi jde dost dobre. Progressoval jsem tenkrat Black Temple a starsi raidy. Z blizsi minulosti progres raidu ve Warlords of Dreanor.

Aktuální progres:
Aktualne mam zkusenost s Emerald Nightmare heroic (full jeste pred dalsim raidem) a Nighthold 8/10 na normal, 3/10 na heroic.

Odkaz na logy:
http://www.worldoflogs.com/reports/89pctk80m9dnfotp/

Screenshot UI:


Používané addony:
Nemam rad prehane mnozstvi addonu, takze jich mam jen nutne minimum. Jediny addon, ktery ma co do cineni s raidy, a ktery mam, je DBM.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Jsem clenem guildy Renegades. Nejradeji bych neodchazel, nemam rad fluktuaci nebo guild-hoping, jsem tu uz radu let a mam tu za ta leta dobre pratele. Uprednostnuju loajalitu a stalost. Ale v guilde uz je aktivnich jen zhruba 6 lidi. A kazdy ma cas na hrani v jinou denni dobu, takze je prakticky nemozne, delat cokoliv spolecne.

Proč u nás chcete hrát:
Rozhodl jsem se pro vas, protoze u vas mam dlouholeteho kamarada z WoW a ten je dost chytry na to, aby zustal jen v guilde, kde jsou pohodovi, normalni a inteligentni lidi. Popravde mi vas doporucil a taky jsem postrehl, ze shanite lidi na in-game chatu.
Ocekavam od vas slusne, pratelske chovani a sanci jit s vami do raidu, pripadne dalsi guildovni aktivity. Stejne podminky pro vsechny cleny a to, ze ostatni clenove na raidech budou venovat hre stejne usili jako ja.
Nabidnout vam muzu 95% ucast na raidech, pripravenost co se tyce vcasnych prichodu, taktik a consumables. Hrace, ktery nema problemy se naucit taktiky a nadprumerne ovlada svoji ulohu v raidu.

Napiš ještě něco o sobě:
Jsem (asi) obycejny typek, ktery ma jako konicka videohry, filmy a hudbu. Bavi me WoW (prekvapive) :-) a vyzvy v podobe raidu. Pracuju na jednu smenu, takze s dochazkou nemivam prakticky zadne potize, maximalne obcas jdu s kamarady do kina nebo na pivo.

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Kacoper » 06 bře 2017 20:24

som ZA

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Robo » 06 bře 2017 20:28

Kto je ten kamarat?:) Som inak za prijatie.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Kailie » 06 bře 2017 20:51

No vidíš jak jsi to napsal pěkně, je vidět, že socketuješ intelect už od BC.

Takže Rynna znám už od dob MC/BWL je to můj dlouholetý kamarád. Raidovali a hráli jsme spolu řadu let.

Za velkou přednost u něho mohu říct, že je na něho spolehnutí, když někde slíbí, že bude tak dorazí (a ne jako já, že se občas zakecám a zapomenu třeba na nějaký achi run - sorry Bazino budu si dávat víc pozor).V současné době má sice slabší gear, ale to se velice rychle dá dohnat.Je to člověk u kterého vím, že když dostane šanci tak do toho dá vše.A zároveň u nás bude slušná konkurence warrioru, takže bude mít co dělat.

Jinak nevím moc co dál napsat každém případě jsem PRO :D , já ho chtěl už dřív překecat do HoE, ale nepodařilo se, tak snad teď.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Corleonis » 06 bře 2017 21:25

Gear nemá špatný, nemá setovky, ale to se dožene za 1-2 runy, u nás se tyhle tokeny už berou na proc wf/tf, takže v poho.

Jsem pro.

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Mouka » 06 bře 2017 21:41

jsem PRO ; posledni dobou se hlasi jen warriori? to jako ostatni classy jsou tak hrozne?

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Maboriel » 06 bře 2017 22:44

Napíš si o invite v hre: Oriel, Corleonis, Kacoper (Xena), Mouka, Robik, Thebazina, Maboriel.

Čím skôr, tým lepšie, nech už môžeš v stredu zbierať setovky na hc farme.

Rynn
Příspěvky: 5
Registrován: 07 bře 2017 00:08
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Rynn » 07 bře 2017 00:19

Diky za prijeti. Ozvu se zitra hodne vecer nebo ve stredu odpoledne. Zitra jeste chci zajit posledni raid se soucasnou skupinou, poresit veci v guilde (jsem zastupce GM) rozloucit se atd.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rynn (Warrior dps)

Příspěvekod Maboriel » 07 bře 2017 09:19

Njn. Rozchody sú ťažké. Posledný sex so starou na rozlúčku a potom šup-šup rýchlo do novej....gildy :P


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron