Prihláška: Neffertti (Druid tank) - NEPŘIJAT

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Neffertti (Druid tank) - NEPŘIJAT

Příspěvekod Seržant Klinger » 14 bře 2017 18:19

Jméno postavy: Neffertti

Věk: 18

Class: Guardian Druid

Odkaz na armory (advanced):
neuvedené

Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Jistě

Zkušenosti s raidováním:
MoP celý HC WoD s vámi

Aktuální progres:
9/10HC NH best guldan 10% Skorpyron M best 60%

Odkaz na logy:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 7/latest/#

Screenshot UI:
https://ctrlv.cz/wCfx

Používané addony:
HB, DBM, WA, Pawn, Skada, Quartz, Dominos

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Poslední hlidka tak zatím jsem neodešel :D Mam tam kamarády chodil jsem s nima raidy v době kdy jsem nebyl schopen hard progressu ale tedka už je všechno v pohodě takže důvod odchodu je že chci zase pořádně raidovat

Proč u nás chcete hrát:
Už jsem u vás byl a pamatuji si že ty raidy šly dobře a progress tam nějak vypadal byl tam skoro pořád postup dopředu takže od vás očekávám přesně tohle

Napiš ještě něco o sobě:
Jsem Vojta, Studuji Strojní, bydlím v Ostravě a rád hraju hry hlavně wowko

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Robo » 14 bře 2017 18:34

FYI, ak nie je vo formulari uvedeny odkaz na armory, tak prihlaska sa automaticky nezobrazi na fore ale zaradi sa do moderation queue. Takze ju netreba postovat viackrat, staci ju bud vyplnit kompletne, alebo pockat, kym ju moderator povoli. BTW, v prihlaske nie je uvedeny odkaz na armory.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Wolf » 14 bře 2017 19:00

Akurát si nespomínam, prečo si z guildy odišiel.. možeš ozrejmiť?
...mám v hlave, že to bolo ešte počas Dreanoru v časoch ked som ja do guildy prišiel :)
Tank a k tomu ešte druid by sa určite hodil na progress raidov.
postni nám sem ešte Armory... hold rozhodnutie je na rade starších..

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Corleonis » 14 bře 2017 19:02

Vzhledem k důvodu a způsobu odchodu z naši guildy, který byl podle mě dost infantilní, jsem proti přijetí.
Zdá se mi, že moc kompatibilní jsme si nebyli a je hodně pravděpodobné, že by se to mohlo opakovat.

Neff
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2017 17:57
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Neff » 14 bře 2017 19:28

Omlouvám se, přehlédl jsem to zde je odkaz: http://eu.battle.net/wow/en/character/w ... i/advanced
Leave z guildy by se dalo popsat jako Rage quit, vím že nebyl zrovna v klidu. Byl jsem rozčílen, že jsem nebyl napsaný v progressu protože to byl přesně důvod proč jsem šel do guildy. Corle ohledně kompatibility zbraní a tudíž off specu mám 54 tank a 40 bala na kterém tedka makám.
Ohledně toho co se stalo, vím že to bylo nerozumné jednal jsem hodně v affektu, ale co jsem se díval tak jsem nebyl jediný který udělal něco podobného.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Maboriel » 14 bře 2017 22:54

Pamätám si ťa veľmi dobre.

Takmer po každom wipe sme na teba čakali niekoľko minút, kým dorazíš späť. Chronicky si sa takmer nikdy po wipe nedvihol, ostal si ležať a nechal sa dvihnúť. Bol si jeden z najväčších failerov v raid grupe čo sa týka státia v aoe. Nie si hráč, na ktorého sa môžem ako na spolutanka spoľahnúť.

Toto boli dôvody prečo sme ťa prestali brávať na raidy. A ako už spomínal Corleonis, spôsob tvojho odchodu bol nemiestny. To, že sa takto podľa tvojich slov správa aj niekto iný, neznamená, že to budeme trpieť a akceptovať.

Mrzí ma to, ale som proti prijatiu.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Robo » 15 bře 2017 11:18

Pretoze boli vznesene zasadne vyhrady, tak som tiez proti. Za prijatie by som bol len vtedy, keby bol za aj Kacoper, pretoze len vtedy by som si bol isty, ze by to mohlo v raide fungovat aj napriek tym zasadnym vyhradam.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Thebazina » 15 bře 2017 13:29

Nejvic bude asi zalezet na vyjadreni raid leadera, pokud presvedcis kacopera ze budes prospesny mas muj hlas.

Neff
Příspěvky: 4
Registrován: 14 bře 2017 17:57
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Neff » 15 bře 2017 14:43

Mabo já si tě taky pamatuju :P když je ta možnost že se mužu nechat resnout tak se nechám přece jenom je to lehčí než tam dobíhat. Když jsem v dps tak stojím ve všech sračkách jen abych se moc nemusel hýbat...říkal jsem to. Jako tank je to víc v klidu přežiju všechno jsem druid s perma Divine Shieldem a navíc u tanka nejde o dmg takže mě těch pár vteřin než odběhnu ze sračky nezabije. Pokud jste viděli logy mám za tanka solidní precentil takže si myslím že tam to zlepšení bude. :)
Robo vím že jsi v klidu týpek, ale to co jsi napsal zní jako kdyby jsi byl ovečka co chodí se stádem a nemá vlastní názor.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Neffertti (Druid tank)

Příspěvekod Maboriel » 15 bře 2017 15:34

Každou vetou, ktorú si teraz napísal, si iba potvrdil, že nemá význam to znova s tebou skúšať.
Dohovoril som.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron