[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps) - The Dragon Order

Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 04 kvě 2017 20:11

Jméno postavy: blackwalls

Věk: 30

Class: Havoc Demon Hunter

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
ano

Zkušenosti s raidováním:
skusenosti s raidama mam od zacatku cataclysmu na pozici DPS, RDPS a docasnym healem

Aktuální progres:
s aktualnim progresem mam skusenosti 4x EN normal i HC a 3 bosse na mythic. A s NH 6 x cely normal i s HC na mythic mam jen 1 bosse

Odkaz na logy:
bohuzel nemam

Screenshot UI:
mam standartni

Používané addony:
DBM to je tak vse co na raidy pouzivam

Předchozí gilda a důvod odchodu:
byl jsem v jedne ale moc dlouho jsem u nich nebyl max tyden a nazev si nepamatuji a druha guilda pokud vim tak presli jiny server a zmenili si i nazev

Proč u nás chcete hrát:
byli ste jediny kteri mi aspon odepsali na hledani guildy, A co od vas ocekavam, normalni jednani, jako sobe rovnym, a ze me aspon prizvete na ten vas raid. A co vam mohu prinest no ve vetsine pripadu plnou banku jidla, flask a jinych materialu potrebnych k raidovani a mozna vernost :D

Napiš ještě něco o sobě:
jsem blaznivy farmer ktery ma vseho dost a rad pomahu druhym zcela dobrovolne i daruje pomerne drahe veci zcela zdarma. Ale lepsi je kdyz bych to radsi rikal nez psal

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Maboriel » 04 kvě 2017 20:43

Dík za prihlášku.

Píšeš, že máš nejakých bossov na hc, dokonca i na mythic. To máš s nejakým iným altom? Pretože s týmto si to asi nebol. Nepredpokladám, že si bol mythic bossov s ilvl 849...

Ako som ti už spomínal ingame, máme dve raidovacie grupy. Jedna sa venuje čisto normálu a hc a druhá - progresová - ide mythic. Do ktorej z nich sa budeš chcieť zaradiť, je na tebe a na raid leaderoch. Tým, že sme poväčšine staršie ročníky, tak sa naše raidy nesú v pokojnom duchu...ak náhodou nemáš ten blbý tik, že puluješ bossa pred tankom - to dokážem ako tank vcelku vypeniť :) Na raidoch vyžadujeme zodpovednosť k ostatným, pripravenosť na raid a samozrejme normálne slušné správanie. Ako som ti už písal, gear sa dá nabrať, rozum a ľudská povaha nie.

Raid leader N+HC: Rianor
Raid leader M: Kacoperka

Ak by si chcel do mythic grupy, tak tento tier to uz nestihneš dobehnúť. Obávam sa, že s tvojim terajším ilvl ťa Kacoperka nepustí ani do šatne :P
S tvojim ilvl odporúčam kontaktovať Rianora. Táto grupa teraz progresuje Elisande. Ale tiež budeš musieť popracovať na geare.
Odporúčam prečítať pravidlá gildy a pravidlá raidovania (platia pre mythic grupu).

Čiže ja som za prijatie do gildy. Uvidíme čo povedia ostatní oficieri.

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Thebazina » 04 kvě 2017 21:43

Tvuj demon hunter zatim videl jenom LFR a item level je nic moc. Achievementy killy potvrzuji, ale bylo by to dobre dat alespon odkaz na postavu se kterou to mas zabite. Dale by jsi si mel rozmyslet jestli chces jit s tou postavou nebo s DH, nam to je jedno zalezi na tobe. Musis ale pocitat s tim ze DH jeste musi nabrat gear.

Jinak jsem ZA.

doufam ze neplanujes jenom tady nabrat gear na alta, to by nase spoluprace skoncila velmi rychle

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Kacoper » 04 kvě 2017 23:32

som ZA. Ako pisal Maboriel tento tier to uz na mythic nevidim, gearovo to nestihnes dobrat. Za par tyzdnov vyjde ToS tam sa ide odznova.

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod dene » 04 kvě 2017 23:38

I CHOOSE VIOLENCE!

Rianor
Příspěvky: 44
Registrován: 03 dub 2017 12:05
Main class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Rianor » 05 kvě 2017 10:35

Ahoj

Jsem ZA ,ale... doplnit

Aktuální progres:
s aktualnim progresem mam skusenosti 4x EN normal i HC a 3 bosse na mythic. A s NH 6 x cely normal i s HC na mythic mam jen 1 bosse
Dle armory to na DH nesedi...
Postni main character, dopln informace.


Proč u nás chcete hrát:
byli ste jediny kteri mi aspon odepsali na hledani guildy, A co od vas ocekavam, normalni jednani, jako sobe rovnym, a ze me aspon prizvete na ten vas raid. A co vam mohu prinest no ve vetsine pripadu plnou banku jidla, flask a jinych materialu potrebnych k raidovani a mozna vernost :D
Alta ti do raidu tezko prizveme
Pokud je DH main character , zapracuj na gearu . Chapu ze je to asi "startovaci gear" ,ale i tak muzes pouzit obliterium ci low gemy a enchanty.
At je videt trosku zajem .

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: blackwalls (Demon Hunter dps)

Příspěvekod Maboriel » 05 kvě 2017 12:00

Tak si napíš ingame o invite do gildy niektorému z oficírov: Ariadné, Kacoperka, Maboriel, Robik, Mouka, Rianor, Thebazina


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron