Prihláška: Nechrist (Warlock)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Seržant Klinger » 07 kvě 2017 17:24

Jméno postavy: Nechrist

Věk: 25

Class: Demonology Warlock

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano, naprosto vyhovuje

Zkušenosti s raidováním:
TBC - Burning Blade - CZ guilda Motion
TBC - Daggerspine realm - guilda Apex - aktivní celý TBC (Shaman main)
Wotlk - Daggerspine realm - guilda Apex - komplet Wotlk progress (guild rank 198 Naxx, guild rank 176 ICC) (HPaladin main)
Cataclysm - Daggerspine realm - stále Apex - zde jsem to začal trochu flákat a spíš jsem působil jako social, protože jsem už od začátku roku 2009 začal působit jako GM na free realmu Twinstar, kde jsem působil až do konce roku 2012. Prodej účtu s tím, že na WoW už určitě nebude čas, ani chuť. Mýlil jsem se :).
MoP - casual návrat na Drak'Thul s novým účtem.
WoD - Drak'Thul - aktivní návrat do progressu v guildě Mosstroopers jako Feral Druid ( BRF, HFC )

Aktuální progres:
Legion - Drak'Thul - Mosstroopers - main Warlock, progress EN HC 7/7, ToV HC 3/3, NH M 1/10 (HC clear). Main spec Demo, ale to mě už ukrutně nebaví a pomalu, ale jistě se snažím o respec Destro.

Odkaz na logy:
https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... 60/latest/

Screenshot UI:
TBD

Používané addony:
aktuálně ElvUI+BigWigs+MikScroll text+WA

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Aktuálně jsem ještě stále v guilde Mosstroopers. Bohužel jádro guildy přestalo hrát, guilda se spojila s jinou guildou, aby se našlo alespoň 20 aktivních hráčů. Bohužel lidé z druhé guildy nejsou úplně můj šálek kávy (někteří jen). Dále mě již nějakou dobu štve CzechThul a chování CZ/SK hráčů na DT. Jedná z drobností na kterou se těším, je aliance :). Vždy jsem byl srdcem Alík, ale kvůli kamarádům/guildě atp. jsem byl horda.

Proč u nás chcete hrát:
Očekávám od vaší guildy fajn partu rozumných lidí, která si spolu ráda zahraje. Nejsem hardcore hráč, takže ani nehledám HC guildu. Spíš partu kamarádů, kteří dokážou zabrat a snaží se u progresu. Dostal jsem na vás doporučení od mého ex-spoluhráče Buffa.

Napiš ještě něco o sobě:
Ahoj všem, jmenuji se Petr, jsem z Prahy a je mi 25 let. Žiji s přítelkyní a přes den dělám v jedné velké mezinárodní korporaci jako markeťák. WoWko bylo vždy můj velký koníček (jsem trochu geek) a věnoval jsem mu hodně času. Jsem dost společenský člověk a mám rád srandu. Proto bych se chtěl přidat k nějaké aktivní guildě, primárně k lidem s rozumem a už nějakým věkem (úplně nerad bych hrál s 15ti letýma klukama :) to bych už asi nedal). Aliance byla vždycky trochu srdcovka i když jsem to táhnul většinu času u hordy (protože kamarádi, známí a guilda), takže jsem ready na přesun z DT na TH k Ali :). Zbytek postav mám rozesetých na Draenoru, Silvermoonu (přítelkyně expí) a D'T. Pokud by vás cokoliv více zajímalo můžeme prohodit řeč na TS (případně ve hře).

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Thebazina » 07 kvě 2017 17:25

Pekna prihlaska, jsem ZA.

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Kailie » 07 kvě 2017 18:36

Moc pěkná přihláška, už z ní je vidět zájem. +1

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Solfernuss » 07 kvě 2017 18:45

Simplyho znam z MosstrooperS, a nemuzu na nej rict nic spatnyho :) Znam ho sice hlavne jako druida,ale verim ze za locka hrat umi aspon jako ja za tanka :) takze nic moc :D

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod dene » 07 kvě 2017 18:51

qyddpaty dazs zaid
ef ail lyodt

kyosw jeadofpy qedd lidy af yolsw
Naposledy upravil(a) dene dne 07 kvě 2017 19:45, celkem upraveno 1 x.
I CHOOSE VIOLENCE!

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Mouka » 07 kvě 2017 19:20

Jsem PRO ale nelibi se mize jsi prazek :)) ale myslim ze to nejak zkousnu

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Nechrist (Warlock)

Příspěvekod Maboriel » 07 kvě 2017 19:47

Myslím, že sa tu nenájde jediný človek, ktorý by bol proti, takže si napíš ingame o invite do gildy: Ariadné, Kacoperka, Maboriel, Robik, Mouka, Thebazina, Rianor.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron