[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps) - The Dragon Order

Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 14 kvě 2017 15:10

Jméno postavy: Kadwen

Věk: 22

Class: Balance Druid

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Ano, začal sem na Burning crusade, Frozen throne sem spíš propvpčkoval, na Cataclysm rád vzpomínám tam byla super gilda na progress Firelandu pak pandarii a Dreanor jsem měl pauzu a teď jsme se vrátili na legion a Emeraldy, Trial of Valor , Nighhold ale do Mythiků sem se moc nedostal co se týče gildy a random hráče moc neberou :)

Aktuální progres:
Asi vše vypsané případně armory ,ale spíš už mrtvý bod na mytiky se nikam nedostanu s aktuální gildou a realmem

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Bagnon, Auctioneer,Sexy map, Z-pearl, Cooldowncount, H.H.T.D, Capping, DBM, Innervate mana saver, Postal, Prat, Skada, Tidy Plates , Weak Auras,

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Mám je rád, ale když se de progres normal/hc nighhold a nedokáží to ustát v taktice nebo s low dmgem např krosa a spoléhají na nás s přítelkyní nebo world bylo smutné..Navíc když jim člověk řekl co dělat a zbytečně se wipovalo dokola a dokola kvůli věci ,která se řekla ale nikdo neposlouchal bylo už hrubé..

Proč u nás chcete hrát:
No tak pro Vás se rozhodla přítelkyně, která chce konečně zažít raidování normální s gildou + československy mluvící , začali jsme sice v raidovací gildě než jsme skončili kde teď jsme ,ale byla to doslova uzavřená společnost , která nás zklamala. Abych se vrátil k otázce. Rád poznám novou komunitu a rád bych si připomněl noční raidování s gildou

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuji se Robin
Rád hraji přivedl mě na to starší brácha a když vyšel W3 , tak od té doby sem si Blizzard gamesy zamiloval. Jinak jsem přivedl na WoWko i přítelkyni , která mě přemluvila abych se u vás taky ucházel
Co se týče hraní main mám bala (908eq) kvůli setovkám (jinak 912), guardiana 912-914 itl a resto 911. Poslední dobou hraji ale tanka líbí se mi challange vizáž

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Corleonis » 14 kvě 2017 16:52


Eldera
Příspěvky: 2
Registrován: 14 kvě 2017 14:30
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Eldera » 14 kvě 2017 17:09

Tak s těmi raidy, jsme zvyklí chodit každý zvlášť, Kadwen je lepší hráč než já, a tak sem zvyklá být odsunuta na druhou kolej. To by nám nevadilo, spíš kdyby bylo možné, abychom byli v guildě oba - to, že bychom se dostali do mythic raidu, ať už společně nebo zvlášť je nám jedno, byli bychom za tuto možnost vděční.

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Mouka » 14 kvě 2017 17:21

jsem zase PRO ranged dps neni nikdy dost a aspon nas bude vic a bude stabilne chodit raidy :) jinak mame jeste R2 ktere chodi HC raidy

Kadwen
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2017 16:58
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Kadwen » 14 kvě 2017 17:35

S tím wipováním mě to neva jsem trpělivý a když to má účel tak ať se wipuje, ale když na krosovi spadne most a leader řekne, že to chce více healerů... No prostě tak :) - jinak jsem zapomněl dodat ,že jsem trpělivý co se týče pve ale raguju v pvp.. Protahuju lowky i mythikama atd



Zjistil jsem, že nefotím, ale alespoň jsem si uvědomil, že ten healing scroll můžu vypnout ... takže jsem musel rychle skočit Raid Finder ^^ jinak v poho jsem zvyklý chod

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Robo » 14 kvě 2017 20:17

Som proti. Staci nam Terka s krabama.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Kadwen (Druid ranged dps)

Příspěvekod Corleonis » 14 kvě 2017 20:46

Napište si tedy o inv, až budete na serveru: Ariadné, Maboriel, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rainor


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron