[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: MysakS (Shaman healer) - The Dragon Order

Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 08 čer 2017 10:32

Jméno postavy: MysakS

Věk: 28

Class: Restoration Shaman

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
ano

Zkušenosti s raidováním:
Poprve hraji na oficialnim servru nejvice jsem hral Wotlk a pak uz jen chvili Cata a hral jsem vsechny postavy jak tanka, healera i dmg používam Key bindings na vsechny spelli a wow hraju od 60 lvl nekdy od 16 let ted jsem mel tak 2 roky pauzu ovsem kamos DarkJober co je uvas take v guilde mě trosku prekecal at si hru koupim a tak jsme tu :) s hranim a taktikami nebudu mit problem nikdy jsem nemel staci 1 vysvetlit a bude to ok tech x let hraní wow se o to postaralo.

Aktuální progres:
Zatim jeste expim takže nic moc.Naposledy jsem hral poradně Wotlk a tam jsme raidovali vse co slo.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Jeste jsem nebyl dung tak nevim co vsechno uz je soucasti hry jestli tam je deadlly boss mod a tak ja mam jen z-perl zatim healbot mi nikdy nevyhovoval pak jeste neco stahnu zatim nepotřebuji tak to neresim az to bude aktualní.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
nebyl jsem nikde

Proč u nás chcete hrát:
Jak jsem psal předtím je u vas muj kamos DarkJober a říkal že jste dobry a on si na raidy potrpí a mě take nebaví nekde wipovat toho jsme si užil na freeckach :)

Napiš ještě něco o sobě:
Tak tedy je mi 28 let povolaní : voják ,bydliště : Telč ,číslo účtu a pin : to určitě :) ,hodně jsem hral PvP takže postavy co hraji tak se snažím umět co nejlepe zatím se mi zdá že hru dost zjednodušili,ale uvidim časem ts3 mam. Pokud mě vemete tak litovat nebudete a podle toho co rikal Dark tak ani já ne s vámi. Omluvte chyby vím o nich :) Diky za pozornost :) přeji hezky den

Nechrist
Příspěvky: 5
Registrován: 07 kvě 2017 17:48
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Nechrist » 08 čer 2017 15:32

Je to můj kamarád (nick DarkJober používám mimo WoW). Primárně asi nebude chtít hardcore raidovat, ale má mozek a určitě by se mohl hodit :). A je to voják, takže nás všechny vyzáblý nerdy může bránit! Hlavně Buff potřebuje někoho kdo mu bude v noci svítit mobilem na cestu domů. Takže doporučuji.

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Solfernuss » 08 čer 2017 16:04

Simply, podle mista bydliste bych snim mohl jit behem 15 minut na pivo :D Telč :D to mam za kopcem :D Takze ja sem klidne pro :)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Maboriel » 08 čer 2017 17:02


Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 08 čer 2017 20:06

Ano, pro

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Robo » 09 čer 2017 00:04

Som za prijatie ako socialneho clena, za ktoreho sa svojim zlatom zarucila Buffzila. Z-perl je nova verzia X-perlu?
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Solfernuss » 09 čer 2017 05:23

PRoc ja Robiku? :D zná ho Nechrist :D ja jen komentuju ze bydli kousek odeme, ze bych kamenem dohodil a zbytek dosel :D

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Robo » 09 čer 2017 10:30

Mas smolu. Odteraz si rucitelom za kazdeho hraca z perimetra 100km od Telcu.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Corleonis » 09 čer 2017 14:52

Napiš si tedy o inv některému ofi:
Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rainor

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: MysakS (Shaman healer)

Příspěvekod Maboriel » 09 čer 2017 14:59



Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron