Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 18 čer 2017 17:38

Jméno postavy: Garwal

Věk: 16

Class: Balance Druid

Odkaz na armory (advanced):
neuvedené

Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Začal jsem ke konci MoP,takže jsem zabil 25hc SoO a následně jsem odprogressoval heroic WoD raidy. Další zkušenosti jsou už jenom z privátních serverů wotlk,vanilla.

Aktuální progres:
EM 7/7hc
ToV 3/3hc
Nighthold-vracím se k novému patchy a samozřejmě žádný pug mě nevezme

Odkaz na logy:
Logy jsou z postavy na Drak'Thulu a jenom z EM,jelikož tady zatím žádné nemám - https://www.warcraftlogs.com/rankings/c ... metric=dps

Screenshot UI:
http://imgur.com/a/Kr8I6

Používané addony:
BigWigs,Exorsus Raid Tools,WA 2,GTFO

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Přechod z realmu Drak'Thul,jelikož jsem se tam necítil moc dobře a na Thunderhornu mám více známých.

Proč u nás chcete hrát:
Chtěl bych se na realmu Thunderhorn začlenit do aktivně hrající skupiny,která nemá takový problém zdolávat nové překážky.

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuji se Tomáš,je mi 16let a studuji 8leté gymnázium Jaroslava Heyrovského. Převážně svůj volný čas trávim u počítače,avšak také vyhlížím a jezdím plno lesních trailů na kole. Když jsem byl ještě menší,5 let jsem dělal Breakdance,takže rozhodně nemám problém se zlepšováním sama sebe,i když to někdy může zabrat trošku déle času.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Robo » 18 čer 2017 18:27

Som za. Mohol by si napisat, kto je tvoj znamy na TH (a ci je u nas, ak sa neprizna sam;)

Tiez by si mal vediet, ze u nas su vacsinou ludia, ktori su 2x a viac starsi ako ty, a maju rodiny a pracu. Tomu sa prisposobuje aj raid a komunikacia na TS. S prilis mladymi ludmi (zhodou okolnosti s jednym druidom) sme nemali zrovna dobre skusenosti;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Garwal
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2017 19:08
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Garwal » 18 čer 2017 20:42

Annyx,ten už moc nehraje,nebo Killorian,ale nemyslim,že byste je asi jen tak znali :D
Nemám problém s tím,že tu neni nikdo v mé věkové skupině. Popravdě hraji radši se starší generací hráčů než s mladší.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Corleonis » 18 čer 2017 21:38

No věc se má tak, že jsme teď spojili raidy a máme přetlak na všech postech. To samozřejmě nemusí platit za měsíc za 2.
Takže na progres raid zatím ne, jako casual ano, s tím, že třeba později se nějaké místo uvolní.

Garwal
Příspěvky: 2
Registrován: 18 čer 2017 19:08
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Garwal » 19 čer 2017 06:09

Na progressu bych s mojí postavou asi nic moc nezmohl,a proto se rád přidám jako ten tzv. "casual" hráč.

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Kacoper » 19 čer 2017 09:38

momentalne mame pretlak takze jedine ako casual, inak ZA

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Garwal (Druid ranged dps)

Příspěvekod Corleonis » 19 čer 2017 15:00

V tom případě si potom napiš o invite: Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron