[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Groof (Paladin dps) - The Dragon Order

Prihláška: Groof (Paladin dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Groof (Paladin dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 30 čer 2017 12:06

Jméno postavy: Groof

Věk: 27

Class: Retribution Paladin

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Spíše ne, ale když bude možnost a příležitost tak se rád zúčastním.

Zkušenosti s raidováním:
Zkušenosti nějaké jsou ale určitě ne nic profi. Taktiky jsem koukal, pobral a vím co a jak. Dříve jsem hrál na free do Cata pak dlouhá pauza a teď sem od května 2017 začal zase hrát ale už na offi. :)

Aktuální progres:
Zatím jsem se účastnil pouze LFR a to mám EN - 7/7, ToV - 3/3, NH - 10/10, ToS - 3/9.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
Zatím ještě nemám konečnou verzi UI a addonů.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Outlaws of Hell - (ENG) špatná komunikace v guildě, žádné reakce na nějaké společné Mythic atd...takže to tam spíše vypadalo jako když hraje člověk bez guildy.

Proč u nás chcete hrát:
Hledal jsem nějakou českou fajn guildu a vy jste mi vyskočili ve vyhledávači. ;) Co očekávám? zábavu, zpříjemnění hry, nějaké společné akce dungy mythic+ atd., případně raid, bg, arena...

Napiš ještě něco o sobě:
Moje jméno je Lukáš a jak je již výše zmíněné tak mi je 27 mám ženu a mimi všechen čas tedy věnuji jim ale když zapadne slunko a holky jdou spát přichází můj čas od 21-22hodina nastupuji na WoW, někdy jak to vyjde. Jinak jsem pohodář pro každou srandu. Komunikace se nebojím nebo? Co by Vás mohlo ještě zajímat...vysokej jsem od konce nohou po hlavu. Zbytek případně odpovím v guild chatu jestli zaujmu a rozšíříte mou maličkostí svoje řady. Vše rychle napsáno za případné chyby se omlouvám.
Díky za pozornost a budu se případně těšit ve hře. Groof

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Groof (Paladin dps)

Příspěvekod Maboriel » 30 čer 2017 16:47

Ja som vám hovoril: "dajte tam, že sme aj slovenská gilda". Hlásia sa nám samí čehúni! ... a ešte k tomu je tento aj ružový :D

A ohľadne m+ je to u nás asi takto: máme nejaké 3-4 stabilné grupy, ktoré chodia spolu v určený čas, zvyšok gildy puguje, lebo nie je schopný si to naplánovať, takže na tvoju prípadnu otázku v gildovnom čete jdete někdo se mnou m+ ? sa dočkáš asi nasledujúcej odpovede:
......................
......................
......................
......................
......................
...................... hele, viděli jste včera ten film?

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Groof (Paladin dps)

Příspěvekod Kacoper » 30 čer 2017 17:26

ako social clen OK, na M+ si vsak budes musiet grupu poskladat, mozno sa niekto z guildy pripoji.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Groof (Paladin dps)

Příspěvekod Corleonis » 01 črc 2017 18:46

Jestli tedy máš zájem, napiš si o inv: Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo