[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Takahay (Monk healer) - The Dragon Order

Prihláška: Takahay (Monk healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Seržant Klinger » 09 črc 2017 19:43

Jméno postavy: Takahay

Věk: 39

Class: Mistweaver Monk

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Středa a pondělí OK (s malým upozorněním - viz dále)

Zkušenosti s raidováním:
Krom WoD jsem procházel snad všechny raidy od Outlandů a to v Tripartitě či jiných (anglických) guildách (Silvermoon Preatorians např.) Samozřejmě tam byly i nějaké mythiky

Aktuální progres:
Po dlouhé pauze se mohu pochlubit tak maximálně LFR progresem :(

Odkaz na logy:
-

Screenshot UI:
-

Používané addony:
Healbot, začínám Elvui - před tím IceHud, Skada a samozřejmě DBM

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Byl jsem i u Vás (Hitoride), ale to v době začátku tohoto datadisku bylo bez možnosti raidování. Hlavní důvod přerušení hraní byli přírůstci v rodině a nemožnost plně raidovat.

Proč u nás chcete hrát:
Jsou u Vás někteří hráči "staré éry" - např. Kovona, se kterými bych si rád někdy zaraidoval. S odstupem času se již nechci a asi ani nemůžu tlačit na pozice plnohodnotné raidera (neděle pracovně nemůžu - makám ve fitku a díky dětem je možnost pozdějšího příchodu na raid) a tak hlavně čekám příjemné klima, možnou účast na farmě, případně m+ skupinu (kterou si v rámci možností s Vaším svolením složím v guildě sám :D ). A možná se situace umoudří, tak i účast na progressu.
Ještě je tu otázka co mohu nabídnout: jsem ochotný hrát jakoukoliv class (krom růžového paláta :D ) a spec co guilda potřebuje. Momentálně hraji monka, ale v současné době je lvlení a gearování docela easy.

Napiš ještě něco o sobě:
Učitel - speciální pedagog, který miluje pohyb a to ne jen fitnes: běh (maraton za 3:13 :D ), Spartan race, lezení, kolo, bojové sporty.... asi vlastně všechno :D Rád čtu - před chvílí jsem si objednal WOW kroniky II, maluju, hraju na hudební nástroje aj. Z her mám radši hry s příběhem, což konečně splňuje i WoWko :D

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Kacoper » 10 črc 2017 08:16

momentalne je R1 plna, ak mas zaujem o raidovanie tak s R2. K tomu ma hlavne slovo Rianor. Inak ZA.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Corleonis » 10 črc 2017 21:01

Ano, jestli chceš a respektuješ r2, která čistí normal a progresuje hc.

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Kailie » 11 črc 2017 06:38

Nemám do toho co mluvit, ale líbí se mi ta část, kde si chceš udělat skupinu na m+.Vím, že tanci i dpska v guildě na to jsou a je škoda, když nechodí více pravidelných grup (ikdyž randomy se v guildě skládají každý den). Za mě palec nahoru.

Jinak když pročítám něco o tobě tak si říkám, že hrozně mrhám svým životem. (a to kompletně vynechávám tvůj čas na maraton .....)

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Prom » 11 črc 2017 11:33


hitoride
Příspěvky: 9
Registrován: 26 srp 2016 05:43
Main class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod hitoride » 11 črc 2017 13:58

Škoda že je ta ukázka rusky, ale i tak pěkný :D
1. Co se týče mythiků+: věřím, že se skupina 5ti hráčů dá dohromady a ať už si třeba jen užije srandu, či si pomůže ke gearu/čemukoliv dalšímu
2. Progress HC mi rozhodně nevadí - po dlouhé pauze se sám budu obtížně dostávat do tempa
3. S tím časem na maraton si nic nedělej ;-! A btw, říkal jsem si, že lidi co běhají maraton přes 4 hodiny musí taky existovat a teď už i vím kde ;-)

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Solfernuss » 11 črc 2017 14:25


Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Robo » 11 črc 2017 14:51

Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Rianor
Příspěvky: 44
Registrován: 03 dub 2017 12:05
Main class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Rianor » 11 črc 2017 18:02

Ahoj ,

Jsem Pro.
Hmm monk to tu nemame. A kdyz budes stradat do prasatka i goldy na dps bude to jen dobre

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Takahay (Monk healer)

Příspěvekod Corleonis » 11 črc 2017 19:24

V případě trvání zájmu, si napiš o invite: Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron