[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Tenebraes (Hunter) - The Dragon Order

Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Seržant Klinger » 01 lis 2015 20:00

Jméno postavy / Meno postavy: Tenebraes

Věk / Vek: 25

Class: Beast Mastery Hunter

Odkaz na armory (advanced):

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
podle smeny v praci

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Nejvic jsem nabrala zkusenosti pres Cata datadisk, kdy jsme s guildou progresovali DS. Vzdy jsem byla hunter (drive jsem se specializovala na Survival, ale s prichodem WoD jsem presla na BM). Jinak jsem dost trpeliva, takze wipe i neolikanasobny mi nevadi.

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Momentalne chodim pouze LFR, ale u toho nejsem moc motivovana. Lidi se akorat hadaji a opousteji raid kdyz si nekdo dovoli umrit. Coz me nebavi. Momentalni ilvl 679.
Zacala jsem legendary q na prsten, mam ho momentalne na 715 a koncim s jeho progresem. Pac naprosto nic a nikdo me neprinuti delat navy missions.
Od zacatku WoD hraji za BM, dual spec Surv. BM me hodne bavi, vyuzivam pety hlavne pro mou vlastni potrebu. (Spirit na heal, Water strider na chuzi po vode,...) Do raidu vzdy beru peta s combat ress abilitou. Nejvic co jsem pouzila byly 4 combat ress za jeden boss fight. Pokud by bylo potreba jineho specializovaneho peta, staci rict a nachystam site.
Mam nainstalovane TS3. Dost dlouho jsem ho nepouzivala, jen vim, ze jsem mela nejake problemy s mic, ale ostatni slysim v pohode.

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Porad jsem clenem guildy Mystik Throne. Je to CZ/SK vesmes pratelska guilda, kterou jsme pred Cata zalozili s par prateli. Bohuzel zivot se nezastavuje a tak cim dal tim min lidi melo cas ci chut hrat. Vetsinou kdyz v soucasnosti hraju, tak ani neni nikdo online. Je to hodne osamocene a clovek i kdyz chce projit raidy na vyssi urovni nez LFR, tak nema moznost.

PS: soucasnou guildu opustim pouze v tom pripade, ze budete mit o naber me postavy zajem. Muzeme se treba pres uvedeny mail domluvit na case naberu. (nejcasteji hraji kolem 19:30-23:00)

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Uz delsi dobu jsem premyslela k prechodu k vice raidovni guilde a zaujal me nabor novych clenu, ktery postoval jeden z clenu teto guildy. (Maboriel) Ale krome toho, hledam guildu, kde se clovek nebude citit jak v ghost town.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Corleonis » 01 lis 2015 21:35

No pokud chceš raidovat, tak na mythic potřebujeme pravidelné raidery. Co se týká farmy hc, tak tu asi budeme chodit čím dál méně a budeme se soustředit na mythic. Zatím chodíme 1-2 týdně, ze 3 raidovacích dnů, na dogearování posledních lidí. Počítám, že to bude tak 2-3 týdny a budeme progresovat mc všechny dny.
Nemám nic proti přijetí, ale záleží na tobě jestli akceptuješ, že se nemusíš do raidu teoreticky dostat.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Robo » 01 lis 2015 21:41

A na mythic raid je legendarny prsten potrebny. Bez neho je to prilis velka strata DPS.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Maslenka » 01 lis 2015 21:55


Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Kacoper » 01 lis 2015 23:40

Prsten robi poslednu fazu(tzn HFC) takze ten sa da dorobit za cca 3 tyzdne.

Do raidu sa skor hodi MM, ale pokial vytocis aj v BM tak nevidim problem, ale to zalezi na tebe

S miestom na raid na Mythic je to zlozite, zalezi od zlozenia raidu a konkretneho bossa ktoreho pojdeme. Budem sa snazit ludi menit aby sa do raidu dostal kazdy, ale nie vzdy to bude take lahke. Smenari su na tom o to horsie, pretoze na progress sa budem snazit menit zostavu co najmenej. Ako bolo spominane HC farma sa pojde este cca 2-3 tyzdne, potom to ale bude iba mythic. Nejake premade grupy clenov sa mozno objavia ale nebude to pravidlo.

Rozhodnutie je na Tebe, za mna mas ano.

Uživatelský avatar
Oriel
Příspěvky: 89
Registrován: 15 říj 2015 13:22
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Oriel » 02 lis 2015 10:33

Divek mame malo a je trpeliva,takze jsem pro ji vzit do gildy.

co se tyka posledni faze prstenu,asi to myslela vazne,to divky obcas z nepochopitelnych duvodu delaji nepochopitelne veci,ale obcas se to da zmenit.
naval mise jsou stejne jako smoulove,proste klik a je to,pripadne dokoupit chybejici abilitu aby mise nefaila.

co se tyka raidovani,kacoper to zhodnotil celkem dusledne.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Maboriel » 02 lis 2015 11:06

Nemám čo viac dodať, dostala si zelenú. Je na tebe čo s tým urobíš :) Ak sa teda rozhodneš ísť k nám, tak /w v hre o invite Oriel, Corleonis, Kacoper, Maboriel, Mouka, Robik. Cez deň býva online tak 3-7 ľudí, večer tak 10-15, v raidovacie večery tak 20-25 ľudí. Z toho už tri baby...juhuuuuu...ehm

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Maboriel » 02 lis 2015 11:52

Ugh...zabudol som na Enarmain - tiez ta moze invitnut do gildy...hlboky predklon s ospravedlnenim Enarovi za moju zabudlivost :D

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Tenebraes (Hunter)

Příspěvekod Maslenka » 02 lis 2015 13:05

Nojoo, 3 baby.. ale tie ostatne naval misie kupodivu zvladli :D Vsak to nie je ziadna veda, len posles a 2 dni cakas. Jediny problem pre nas, co mame hlboko do vrecka, moze byt to, ze na pristav treba do garrisony vrazit kopec goldov... 5k na garrisonu lvl 3 + dalsie za pristav...


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron