[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Wersaill (Warlock) - The Dragon Order

Prihláška: Wersaill (Warlock)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Seržant Klinger » 25 zář 2017 21:37

Jméno postavy: Wersaill

Věk: 18

Class: Destruction Warlock

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
V případě, že nastane čas a já se přidám i do nějakého toho raidu, nevidím problém a kupodivu jsou to i vyhovující dny. Nastat zádrhel může ledatak o prázdninách či jiných svátcích, které by mohly na raid dny vyjít a já musela být na odpolední nebo někde jinde.

Zkušenosti s raidováním:
Na to, jak dlouho hraju jsou kupodivu mizivé. Jako dítě jsem se dostala jako dost mizerné dps do BT dávno ještě na TBC a raidingu jsem se věnovala více teprve minulý rok (Cataclysm-Twinstar), kdy jsem našla nějakou tu raid guildu kde mě byli ochotni zaučit jak to nějak chodí a dost mne to bavilo. Nicméně po začátku nového školního roku se guilda zneaktivnila a tak jsme se sotva dostali na HC. Od té doby mne mé , nyní již zastaralé, skilly znovu opouštějí.

Aktuální progres:
Žádný. Na offík jsem přešla v polovině léta kdy se mi po letech dostalo PC, který utáhne něco víc než Cataclysm na dost slabej grafice a s tím jak byl ještě srpen hektický jsem ještě ani nedoexpila. Beru to v klídku a snažím se hru si užít, když už jsem si tolik let přála hrát konečně naplno s funkčními Q. Nicméně do budoucna (docela vzdáleného) se ráda zaučím a vrhnu se i do nějakého toho proressu.

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
DBM, Bigwigs, Exorsus... to prozatím (Jelikož jsem si prošla i pravidla, ale zatím nemá asi uplně cenu stahovat zbytek, dokud zatím expím ) + výhodné addony na Achievy etc.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Na freečkách si ty jména ani nepamatuji a nyní jsem akorát v guildě, kterou založil kamarád, který hraje na DT a chvíli si naivně myslel, že s partou půjdou hrát na Wildhammer. Nu nestalo se a tak tam zevlím stále sama a je mi tam smutno :C

Proč u nás chcete hrát:
V létě jsem měla tu čest potkat dva vaše členy naživo ( Elderia a Kadwen ) a tak nějak jsme se bavili že zrovna po mnohých letech jdu konečně na offík a že bych si ráda našla nějakou fajn guildu, kde se lidi dokáží v klidu přátelit a pokecat, pomoct si a zaprogressovat. Byla mi tedy navržena tato guilda, že jste milí a nekoušete. ( v což doufám, v legionu jsem opravdu nováček). A co očekávám? Spíš než očekávám, byla bych ráda, kdybych si v této guildě našla své klidné místo na pozici fajn člena. Přála bych si férový přístup a někdy pevnější ruku, když bude můj humor přesahovat hranici voidu. Mileráda i ocením rady když zrovna nebudu chápat to, co najdu na netu. S angličtinou nemám žádný problém, jsem ukecanější ještě víc než v Čj, ale přeci jen mít CZ/SK guildu bude výhodnější.

Napiš ještě něco o sobě:
Co by vás, zvědavce, mohlo asi tak zajímat? Stále ještě progressuji osmileté gymnázium v malebném městečku na Jihu Čech, ve Srakonicích. ( Pijete li pivo Dudák, tak ten pivovar mám přímo pod barákem, doufám , že vám chutná C: ). Umím být bohužel docela temperamentní a výstřední v oblékání kdy, pokud zrovna nejsem na conu a nemám cosplay, nosím pouze černou a nic než černou. Můj humor umí být černější než samotný void a jelikož jsem vyrůstala jen mezi chlapci a ve tříde si stále držím svůj post u chlapeckého stolu, můj slovník umí být občas trochu.. no.. ne nejslušnější. Ale beru to s humorem. Snažím se být nekonfliktní, nehádat se. Světu Warcraftu se věnuji opravdu od útlého věku (cca od 7mi let) kdy mi otec ještě vyprávěl smyšlené příběhy našich herních postav. Ráda si čtu knihy v horké vaně s flaštičkou dobrého cideru kde sleduju i seriály, miluju horrory, historická témata a kresbu/malbu ( na požádání mileráda udělám art commissions vašich postav nebo jiných herních charakterů z čehokoliv)

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Maslenka » 25 zář 2017 22:01


Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 25 zář 2017 22:38

Jsem pro

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Prom » 25 zář 2017 23:23

A máš instagram? :roll:

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Kacoper » 25 zář 2017 23:24

som ZA

Uživatelský avatar
Deadshoot
Příspěvky: 99
Registrován: 15 čer 2017 17:28
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Deadshoot » 25 zář 2017 23:37

ja som ZA

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Mouka » 25 zář 2017 23:42

jsem PRO ale musis nam sem dat nejake fotecky s cosplay :)

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wersaill (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 26 zář 2017 00:12

Napiš si o invite: Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo