Prihláška: Vozembouch (Paladin dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Vozembouch (Paladin dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 05 lis 2015 16:09

Jméno postavy / Meno postavy: Vozembouch

Věk / Vek: 40

Class: Retribution Paladin

Odkaz na armory (advanced):

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:


Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Nemám

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Nemam

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Moje gilda Sirotci

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
Primárně mám zájem o mounta z gild archievmentu . Neraiduji , protože je to na mě moc těžke ,roky jsem měl internetové připojení , ktere často vypadávalo , mám nepravidelnou práci . Stačilo by mi mit u vás alta , mám 10 dalších postav na lvl 100 . Netrvám na trvalem členství , vlastně bych šel hned jak bych si koupil mounta , případne goldy do gildovní banky nejsou problem .

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Vozembouch (Paladin dps)

Příspěvekod Maboriel » 05 lis 2015 17:52

Ďakujem za prihlášku a za úprimnosť (to je to jediné čo si na tvojej prihláške cením), ale žiaľ nie sme gilda na predaj. Hľadáme členov pre našu gildu, ktorí budú prínosom, nie ktorí len využijú čo sa využiť dá. Som jednoznačne proti prijatiu go gildy. Nikdy pred tým ma ani len nenapadlo že toto niekedy na našom fóre vyslovím...

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Vozembouch (Paladin dps)

Příspěvekod Robo » 05 lis 2015 19:41

Hm, tak to asi nie. Na levelovanie a achievmenty je na TH/WH dost inych gild.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

vozembouch
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2015 20:55
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Vozembouch (Paladin dps)

Příspěvekod vozembouch » 05 lis 2015 21:50

Zdravím , tak já tohle čekal ,takže mě vaše reakce vůbec nepřekvapuje . Matně si vzpomínám ,že jsem před lety zkoušel kvuli stejne věci pár gild a nakonec jsem sehnal guardians angels , kde nějake arch měli z doby ,kdy to tam hráli víc vážněji , no z vděčnosti jsem jim tam pomohl udělat arch na rybařeni . Z principu chápu , že je nesmysl chtít něco takového od lidí ,co to berou vážně , mají vlastní forum , jsou hrdí na to čeho dosáhli a prostě ten pohled na tu věc mají jak vyjádřil maboriel . Já vlastně wowko hraju jako singl hru a nemám s tím problem ,jen jsem chtel rozšířit sbirku mountu . O goldech jsem psal jen jak mě napadlo ,co z toho budete mit vy . Možná bych se mel zamyslet nad smyslem takoveho mého hraní , ale to je už jinej přiběh ...... Nevím co jem si myslel ,spíš jsem nemyslel ,jen jsem to zkusil ,tak sorry za váš čas . Tak at se vám daří a mnoho zdaru v tom wow světě nekonečneho hraní .


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron