Prihláška: Akiha (Warlock)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Seržant Klinger » 19 lis 2017 02:00

Jméno postavy: Akiha

Věk: 28

Class: Affliction Warlock

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Podle práce

Zkušenosti s raidováním:
Začínal jsem na Free WOTLK, kde moje parta pokořila jako první na našem serveru Lich Kinga 10 pak i 25 Hc. V polovině Pandárie jsem zakoupil Offi a začal progressovat HC (v té době HC bylo dnešní Mythic ještě) Throne of Thunder a na to jsem došel v dalším raidu na HC až ke Garroshovi. WoD jsem progressoval HC Citadelu pak byla dlouhá pauza z osobních důvodů. V Legionu progress Emerald N/HC celý a tak stejně Nighthold, který jsme zkoušeli i Mythic a zvládli 3 bosse. U ToS opět pauza, přišel jsem o PC. Teď zkušenost s ToS HC zabití všichni Bossové.

Aktuální progres:
Aktruálně jsem schopný zvládnout ToS HC řekl bych, bez větších problémů.

Odkaz na logy:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... mmer/Akiha

Screenshot UI:
https://ctrlv.cz/shots/2017/11/19/DWPB.png

Používané addony:
ElvUI, Weak Auras, DBM, GTFO, EPGP, Skada,

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Alone in the dark. Ač odcházím nerad, bohužel odešlo už spousta lidí a nejsme schopni složit ani HC v podstatě.

Proč u nás chcete hrát:
Rád bych vstoupil do vašich řad, protože je u vás Illy z bývalé guildy a je to fajn holka, která mi tuto guildu doporučila. Zároveň vím, že máte slušný nenáročný progress v tom smyslu, že to neberete vážně, za cenu krve, což mi vyhovuje a hlavn+ě věřím, že jsou u vás Warloci, kteří mi dokážou poradit a posunout můj level hraní výš a zlepšit se do budoucna. Od guildy očekávám vstřícnost, shovívavost v začátcích a dobrý kolektiv.

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuji se Martin, ve hře jsem Akiha a ve světě rapu R.M.Y nebo taky Aremy. Je mi 29 let a WoW hraji od WotLKu. Baví mě WoW, hudba a kouzla s kartami a jsem úplně normálně nenormální dement. Sem tam hraju na housle, když zrovna nehraju na nervy a nemám rád chleba se sádlem. Co se týče informací o WoW, rád pushuju progress a rád se zlpešuju. Umím přimout konstruktivní kritiku a naslouchat radám zkušenějších hráčů. Vím že nejsem nejlepší Warlock, ale mám dobré srdce a osobní kouzlo. Nemůžu tu dávat smajlíky a tak si sami rozhodněte kde patří vysmátý smajlík a doufám, že sem aspoň někomu vyčaroval poťouchlý úsměv na papuli. S pozdravem Akiha bratm a serus.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 19 lis 2017 02:30

Neznám locka s dobrým srdcem...
Každopádně, progres opravdu nehrotíme, to ale neznamená, že nevyžadujeme od raiderů, aby měli v pořádku svůj gear. Mluvím samozřejmě o gemech, které ti chybí.
Takže doplnit a jsem pro, zatím aspoň do R2, potom se uvidí.

Akiha
Příspěvky: 1
Registrován: 18 lis 2017 23:50
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Akiha » 19 lis 2017 02:35

K tomu bych se rád vyjádřil. Rozhodně nehodlám nic zanedbávat. Ty itemy byly na mě asi 2. den maximálně, nechystal jsem se na žádný raid a podobně a kolega co dělá gemy nebyl už 2. den oline. Abych neriskoval, dal jsem přes 5 K v aukci za gemy a už je mám, kam patří. Jinak jsem rozhodně nechtěl naznačit tím lehčím progressem, že něco budu zanedbávat. Naopak chci se zlepšovat, učit a posouvat dál a výš až jednou budu točit pohádky na VHS 4miliardy damáž jak nic.

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Wolf » 19 lis 2017 06:18

som ZA

Uživatelský avatar
Mohegan
Příspěvky: 39
Registrován: 21 led 2016 19:57
Bydliště: hlavna dedina Slovakistanu
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Mohegan » 19 lis 2017 09:08

Potvrdzujem vsetko, co tu Akiha (pre mna Ghandaar, lebo ho poznam ako genialneho shamika) povedal.

Ak moj hlas nieco zmeni, hlasujem ZA. :)

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Kacoper » 19 lis 2017 11:31

ja som ZA

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Thebazina » 19 lis 2017 13:03

Jsem ZA.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Robo » 19 lis 2017 13:36

Omg, huslovy rap od locka s dobrym srdcom. Btw, emotikon != emoji. Nie som proti.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Rianor
Příspěvky: 44
Registrován: 03 dub 2017 12:05
Main class: Shaman
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Rianor » 19 lis 2017 13:48

Jsem ZA

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Akiha (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 19 lis 2017 14:35

Napiš si o inv: Ariadné, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron