Prihláška: Elloryef (Hunter)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Seržant Klinger » 10 úno 2018 02:43

Jméno postavy: Elloryef

Věk: 23

Class: Beast Mastery Hunter

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Začátky na free serveru (Twinstar) - celý wotlk
Na offi jsem přišel v průběhu MoP, konkrétně na začátku ToT (Normal - Celé / Hc - jen první boss). SoO 14/14 Hc až ke konci.
Přes WoD spíše Casual playing, nebyl jsem nadšen z kontentu a přešel jsem z Drak'thulu na Argent Dawn (Rp server).
V Legion raiduji od začátku. Začátky trochu pomalejší díky menší a slabší komunitě na RP serveru, takže za aktuálního kontentu jsem měl EN HC 7/7.
NH už jsem progressoval aktivněji HC i Myth - 5/10.
Co se týče ToS progress HC 9/9 a multikill M 3/9

Aktuální progres:
AtBT jsem prošel jen jednou na normal hned při spuštění. Taktiky na ostatní obtížnosti už bych měl mít zvládnuté.

Odkaz na logy:
https://www.warcraftlogs.com/character/ ... n/elloryef

Screenshot UI:
https://imgur.com/BaxIOm8

Používané addony:
DBM, Details, MSBT, B4, Quartz, Pawn, RCLC, Shadowed unit Frames, WA2,

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Poslední dvě guildy, respektive tři ve kterých jsem raidoval byly - Salt and Ashes (později přeskupení do guildy Integrity) a stávající Mythic. (Server - Argent Dawn)
První guilda se ke konci NH rozpadla, kvůli neshodám mezi lidmi, kteří se spolu znali. Jedna polovina přestala hrát a ta druhá založila guildu Integrity. Někdy v polovině ToS i tato zbylá polovina se po nějaké době rozpadla = přechod do Mythic.
I guilda Mythic začala od posledního killu stagnovat a po tom co jsem se vrátil k haní to vypadá, že se tu delší dobu nic neděje a radši bych si našel nějakou českou guildu s pravidelnými raidy.

Proč u nás chcete hrát:
Chtěl bych být zase součástí české komunity (ale ne na Drak'thulu). Už delší dobu přemýšlím nad transferem, alespoň s mainem. Vyhovuje mi raid time i raidovací dny. Za další jsem slyšel, že je na Thunderhornu dobrá CZ/SK komunita a také mne zaujala vaše stránka a progress.

Napiš ještě něco o sobě:
Zdravím, Wowko hraju už pěknou řádku let, většinou jen za huntera, ale zvládám i ostatní classy. Věnuji se převážně PvE. Jsem studentem vysoké školy. Strašně rád čtu fantasy. A pokud nesedím u her, hudby, piva nebo se zrovna neučím, tak dělám vše, co jiní nenormální lidé Kappa .

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Corleonis » 10 úno 2018 07:59

Díky za přihlášku.
Předpokládám tedy, že chceš raidovat R1.
Tady tě tedy musím jen upozornit, že jdeme na EPGP a je možné, že si po dobu 1-2 týdnů (záleží na aktivitě) nic moc nelootneš a na mythic budeš jen náhradník, bohužel naskakuješ do rozjetého vlaku...
Jinak jsem pro.

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Mouka » 10 úno 2018 08:26

Zdotycnym jsem mluvil a neco mu rekl-myslim ze mame celkem velky odliv hracu takze by to chtelo zalepit!
jsem PRO

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Wolf » 10 úno 2018 11:32

Konečne pekná prihláška. :)
Som za prijatie.

Elloryef
Příspěvky: 1
Registrován: 10 úno 2018 01:23
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Elloryef » 10 úno 2018 12:57

Hoj,
co se týče raidování a lootu, to mi nedělá problém a vím jak tyhle rozdělovací systémy fungují. Další věc nemám problém být ze začátku na lavičce, popřípadě by mi ani nevadilo prvně raidovat v R2 aby jste viděli, že zvládám classu a taktiky a dobral nějaký gear v M+ a Hc. Pro mne je ze prioritní dostat se do té české komunity a něco udělat ještě v tomto tieru. Pokud by byla přihláška přijata, transfer postavy bych provedl někdy zítra/pozítří.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Robo » 10 úno 2018 16:53

No void elf, really? Som fakt sklamany. Ale co uz, som za.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Corleonis » 10 úno 2018 17:54

Ty už taky vidíš void elfy za každým rohem.... Je to nelf :D

Napiš si o inv: Corleonis, Robik, Kacoperka, Mouka, Thebazina, Rianor, Deadshoot, Oriel

Ohledně raidů si potom napiš Deadshoot.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Robo » 10 úno 2018 18:08

No ako ne, ne ako no;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Elloryef (Hunter)

Příspěvekod Kailie » 11 úno 2018 23:38

Moc pěkná přihláška. Další raider se hodí a vítej.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron