Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Seržant Klinger » 15 dub 2016 18:45

Jméno postavy / Meno postavy: Wolfling

Věk / Vek: 23

Class: Protection Paladin

Odkaz na armory (advanced):

Kdy můžeš raidovat / Kedy môžeš raidovať:
podľa smeny

Zkušenosti s raidováním / Skúsenosti s raidovaním:
Hrám Tanka celý svoj wow-život, začinal som na free TBC servroch kde sme mali silnú komunitu a progressovali sme BT/Hyjal/SWP. Po prechode na WotLK sme zprogresovali Naxx, kde sme získali tituly undying / immortal. Medzi tým som začal hrávat aj na offi (Drakthul) kde som hral opat tanka warriora, a progresovali sme ICC HC. Lenže následne som mal dost dlhu pauzu od WoW, a vrátil som sa až na WoD cca pred 4-5 mesiacmi. Kedže som mal strach pred CZ cancer comunitou malých detí na Drakthule, začal som na relame Terokkar. Mám odraidované cele HFC HC 13/13, všetko PUG raidy, do Mythicu som sa ešte nedostal.

Aktuální progres / Aktuálny progres:
Ako som už písal vyššie, mám odraidované cele HFC HC 13/13 s PUGami + Mythic dungeony samozrejme.

Mám záujem začat s mythic HFC, bude to niečo iné sledoval som kopu streamov, videii od roznych Youtuberov napr Fatboss, takže taktiky nebude až taký problém preniest do skutočnosti. Určie ale budem rád ked dostanem inštruktáž od vás skusených mythic raiderov. :)

Předchozí gilda a důvod odchodu / Predchádzajúca gilda a dôvod odchodu:
Bol a aktuálne som členom guildy do ktorej som vstúpil pri expení postavy. takže je to guilda " aby som nejaku mal" na guild perky. Dovod odchodu je asi jasný, chcel by som sa dostat do guildy s PVE diviziou a sprogresovat HFC na mythicu a začat s progressom na novom datadisku Legion.

Proč u nás chcete hrát / Prečo u nás chcete hrať:
...tak kde začat.... jedneho dna som sledoval streamy na twitchi a skončil som pri Montyho streame, kde sme sa nejak dali do reči a porozpraval mi o vašej guilde. ¨
Kedže som fanúšik PVE, Monty mi prezradil o možnosti podania prihlášky.

Čo od vás očakávam? priatelský kolektív, kde nebude vadit ak sa raidu nezúčastním, pretože som v práci, alebo mám aj iné povinnosti v realnom svete.

Napiš ještě něco o sobě / Napíš ešte niečo o sebe:
Volám sa Tomáš, som Slovák, pochádzam z Banskej Bystrice ale žijem s priatelkou v Brne.
Pracujem na 12h smeny v IT firme, kde robím Leadra smeny ( first lvl support - bližšie sa možme pobavit na TSku ).
S priatelkou čakáme dieta, takže ked sa narodí, určite budú moje priority nasmerované iným smerom :) Ale napriek tomu si určite najdem čas na raidy :) či už v práci alebo doma. Ano, sem tam na nočných smenách alebo cez víkendy je u mna uplne bežné, že hrávam wowko s kolegami v praci. Čo o sebe ešte napísat.. asi moje koničky/hobby .. popri prácii a hrania wowka si privyrábam aj tým že robím tetovania. Mám psa a dva potkany :D

K mojim postavám -

Paladin (main) - http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... g/advanced
- Prot - 727 - leg ring 795
- Ret - 725 - leg ring 750

- Holy - v prípade záujmu možem presedlat na Holy, nejaký gear v banke mam, ale bude treba zlepšit.

Warrior (alt) - http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... u/advanced
- Prot - 705

Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod ellgar » 15 dub 2016 19:31

Ahoj,

čo sa raidov týka tak ťa možno asi trošku sklamem, pretože momentálne predlžujeme save na progress Mannorotha, ciže farma by sa išla asi len v prípade že by bolo potrebné dogearovať viacero ľudí naraz. No môžem sa mýliť, viac ti bude vedieť povedať k raidom náš overlord Kacoper :)
Každopádne v legion začína každý na nule a príležitostí na raidovanie bude myslím dosť.

Inak som za prijatie.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Corleonis » 15 dub 2016 19:36

OMFG Monty streamuje??!!
MONTYYYYYYY!!!! doufám, že ne naše comedy runy :shock:
Chci 10k goldů za každý stream, jinak mé elfce začerníš obličej a zastřeš můj hlas :D

No a k přihlášce:
Vzorová přihláška, určitě jsi fajn chalan (už jen pro to, že jsi prásknul Montyho), a už jen pro to bych ti rád vyhověl, ale na farmu mythicu to už v tomhle datadisku na 95% nevidím. Jestli se složíme, tak už to bude jen pro dokončení progresu na Mannorotha a Archiho.
Mythic potažmo raidování ti proto v tomhle datadisku asi slíbit nemůžeme.
Pokud chceš do guildy, já jsem pro, jen bych byl nerad, kdyby jsi později byl zklamaný, že se nedostaneš po zbytek datadisku na raid.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Maboriel » 15 dub 2016 22:24

Ajéje. Ďalší čo mi chce siahnuť na živobytie? :o
Miesto paladina tanka je už v tejto gilde niekoľko rokov obsadené a nič sa na tom meniť nebude! :D

Každopádne, presne ako povedali chalani nado mnou. Do Legion si u nás už asi nezamythicuješ. Sme však stabilná gilda, ktorá bude raidovať vysoko aj v Legion, takže si zatiaľ môžeš vytvoriť u nás zázemie. Tvoj warrior by sa nám zišiel viac - takého nemáme a chýba nám warr. Paladína tanka už máme - neviem či som to už spomenul :P

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Robo » 15 dub 2016 22:51

Hm, keby som vedel, ze to niekto streamuje, tak by som viac nadaval.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Kacoper » 16 dub 2016 10:06

spomenute uz bolo asi vsetko, takze ak ti nevadi ze sa do M raidovania zapojis az v Legione a ze by to malo byt nieco ine ako pala tank tak si napis v hre o inv Robik/Corleonis/Kovona/Maboriel/Ellgar/Oriel/Kacoper

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Wolf » 16 dub 2016 14:46

Ahojte,

Ďakujem za odpoveď, síce ma trochu mrzí to s tým mythicom, ale chápem to, chcete progresovat ďalej a nie reskillovat prvých bossov.
Každopádne Paladina som si už previedol na Thunderhorn, tak vám behom dnešného dňa napíšem in-game, a Warriora transfernem zase iny den alebo dnes neskor.
K tomu Legion raidovaniu - určite by som chcel dalej hrat za paladina, ale nieije problem tahat dve postavy, ak bude do mythicov potrebný warr tank, tak bude k dispozícii . :)

ešte raz dakujem za prijatie a vidíme sa in-game :)

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod dene » 17 dub 2016 00:30

ohladom registracie na forku..

zmeni si meno na meno nejakej postavy ktoru budes mat v guilde

inak ta jeden psychedelicky priest znasilni a premenuje
v horsom pripade ti zmaze registracku
I CHOOSE VIOLENCE!

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod Wolf » 17 dub 2016 14:03

Čau Dene,

ked som si vytváral account tak som mal warriora s menom Tofu, ale kedže som ho trasferol na váš relam, tak som ho musel premenovať. :/
Meno mi žial zmeniť teraz nejde, neviem prečo..vieš s tým nejak pomocť?

vďaka

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Wolfling (Paladin tank)

Příspěvekod dene » 17 dub 2016 17:41

:) ziaden strach Krom sa o to postara
I CHOOSE VIOLENCE!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron