[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Blackfans (Priest dps) - The Dragon Order

Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Blackfans
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2016 22:06
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod Blackfans » 28 čer 2016 08:55

Jméno postavy: Blackfans ( aktualne )

Věk: 25

Class / Spec: Shadow priest

Odkaz na armory (advanced): http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ans/simple

Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast: Ano

Zkušenosti s raidováním: Zdravim. Hned na uvod by som chcel vysvetlit par veci. Nemam aktualne ziadnu postavu na lvl 100 na thunderhorn alebo wildhammer. Ide o cerstvo vytvorenu postavu, ktoru prakticky mate moznost ovplivnit vy. zacal som hrat po par mesiacoch a vzhladom k tomu ze som sa nechcel vratit nazad na DT som sa rozhodol prave pre server kde posobite ako guilda. Som ochotny vyexpit a hrat classu a zameranie podla toho co by ste potrebovali do Legion. Tank, heal, dps... nemam problem prakticky s nicim a okrem rogue a huntera mam vyexpene kadetade vsetky ostatne postavy. Primarne som vsak uz od zaciatku mojej " kariery " na wow hraval Shadow ( off spec heal podla potreby raidu ) priesta na DT za hordu a Mage ( arcane/fire ) na BB za alianciu. Takze v pripade ak budete mat o mna zaujem napiste mi kolektivne do komentarov aku postavu mam zacat expit.

WOTLK Horda - Shadow priest a Enha shaman - Prvy raid ktori som zacal chodit bol Naxx a nasledne Ulduar a ICC... hral som sice uz zhruba od zaciatku TBC ale to bolo take zoznamovanie sa s hrou. Zlozil som LK na N a myslim 10HC. Ostatne potom bolo az neskor v ramci achievu ked uz LK isiel solovat. Ruby Sactum som myslim zlozil tiez ale ten raid vo mne nezanechal prakticky nic zapametalne... Plus som robil aktivne pugy za Shadow priesta kde sme ako jedny z prvych ludi zlozili LK mimo guildovne. Grupa vydrzala nejaky cas a vtedy sme na DT voli docela dost znamy. Potom par ludi prestalo hrat ci zacalo mat pravidelne raidy s guildou.

Cataclysm Aliancia - mage: Prakticky takmer cely Cata bol na vlne Maga a topovania dps v raidoch v guildach Restricted a chvilku v Black Eagles. Bol som jeden z poprednych magov na serveroch a vcelku sa mi darilo. Zlozil som na HC vsetko okrem DW. Starsie raidy som az tak neprebehol.. ale tie podstatne raidy som mal odchodene vsetky. Naviac HC progres mi vtedy nebol cudzi... pametam si na progresovanie 4-5 hodin v kuse takmer 5 dni v tyzdni kazdy vecer.

Pandaria: Hruza a des... aspon z mojho uhla pohladu. Datadisk ma vobec nezaujal tudiz som nemal odchodene takmer nic a venoval som sa real life. Vratil som sa az ku koncu datadisku zabit si Garrosha.

WoD horda Shadow priest: Zlozene takmer vsetko az na nejake tie HC kill. HFC dole vsetko na N okrem Archimonda a Hc tak do polovice ak si spravne pametam. Real life mal prednost. Naviac v HC guilde kde aktualne este aj som ako FoG ( Deep Thunder )... moaj raidovacia skupina sa zlucila s guildou, ktora bohuzial nemala bochvie aku povest a tak doslo po par tyzdnoch k tomu ze cela raid skupina zanikla. Ja som odisiel prakticky hned po tom ako sme dotycnu guildu nabrali. Nemal som skratka na to nervy. naviac ich povest ich bohuzial predchazala... tak nebola ani chut s nimi cokolvek riesit.

Aktuální progres: Viz o kolonku vyssie

Odkaz na logy: Non-exist

Screenshot UI: Zatial nemam vytvoreny. Ale pouzivam klasiku: Dominos, Sexy Map, Prat a podobne.

Používané addony: Omen, decursive, deadly boss mode, recount... + adony na UI a pomocky pre rozne class

Předchozí gilda a důvod odchodu:

BB - Aliancia: Black eagles - Viac znamych u Restricted
Restricted - koniec Cataclysm a moj nasledny odchod do penzie na par tyzdnov

DT - Horda: Deep Thunder - Viac ste sa uz docitali kusok vyssie.

Proč u nás chcete hrát: Rozhodol som sa na zaklade toho ze som tak trosku spamoval trade chat na thunderhorne a jeden vas clovek sa mi od vas ozval s tym ze si mam pozriet vasu stranku a forum a pripadne si podat prihlasku. Dotycky nasledne isiel potom off tak som mu nemal ani moznost podakovat a o mene nemam absolutne ani sajnu. Viem len to ze to bol zrejme nejaky Warrior. Hladam guildu kde bude aktivny progres a nebude nutne cakat hodinu na jedneho cloveka s tym ze sa raid umelo drzi s tym ze sak sa mozno pojde. Som si vedomy toho ze nie vzdy to vyjde ale stretol som sa uz s guildami kde to bolo prakticky na dennom poriadku. Tak isto by som u vas rad nasiel prijemny kolektiv, schopne vedenie guildy a dospeli pristup ku komunikaci a ako taky.

Napište nám něco o sobě: Volam sa Lubomir, mam 25 rokov a spolu s partnerom mame jeden prijemny bytik v Bratislave. Ano slovo partner myslim presne tak ako som napisal. Myslim ze to nieje treba dalej nejak rozvadzat. Sexualna orientacia nema nic spolocna s kvalitou a mentalitou cloveka... kokotov zo seba robia ludia samotny... nie ich preferencie v posteli :). Mam rad hry, plavanie, cestovanie, sem tam kniha, sport.... doma mam konzoli tak hrajem aj na xone, ps 4 ci nintendo wii u... ps vita... nintendo 3ds... hej som cvok viem. Donedavna som pracoval pre hrac.sk kde som mal nastarosti jednu predajnu v BA. Chvalabohu uz pre firmu nerobim a budem rad ak s nou ani nic dalsie spolocne do buducnosti mat s nou nebudem. Tym apelujem veskerych zaujemcov o tuto robotu s tym.. aby skusili radsej inu firmu :)

To by bolo asi vsetko... dufam ze z prihlasky jasne vyplynulo co zamyslam a aku moznost volno som dal vam ako guilde a ako som si nalozil ja sam v ramci toho splnit vase ocakavania.

Rad zodpoviem vsetko co by vas zaujimalo.

Zatial prijemny " teply " utorok :)

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Veteran (Priest dps)

Příspěvekod Robo » 28 čer 2016 09:10

Ospravedlnujem sa za problem s prihlaskou, nejak nam zastrajkoval prenos udajov z formulara na forum.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Veteran (Priest dps)

Příspěvekod Robo » 28 čer 2016 09:13

Z Restricted poznam Zepheia, ktory odisiel z mojej povodnej gildy v strede Dragon Soulu:)

Anyway, ja som za.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Blackfans
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2016 22:06
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Veteran (Priest dps)

Příspěvekod Blackfans » 28 čer 2016 09:20


Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod Maboriel » 28 čer 2016 09:47

Človek, ktorý s tebou komunikoval na trade čete som bol ja, len vtedy som bol na svojom warrior altovi "Tickie".

Ozval som sa ti na tvoj "spam" preto, lebo si osobne viem predstaviť tvoje pôsobenie u nás v gilde ako aktívneho raidera a snáď aj ako významný prínos do raidovacieho teamu.

Aj keď už nie som oficier (vzdal som sa tejto pocty dobrovoľne kvôli určitým personálnym problémom) stále mám záujem o posúvanie našej gildy vpred - a takýchto ľudí nájdeš v tejto gilde hafo.

Ohľadne toho, akú postavu si máš vylevelovať.....nuž, teraz sa to ešte ťažko hovorí, pretože všetci sú naštartovaní na nový datáč a všetci chcú raidovať, ale osobne si myslím, že rangetiek nie je nikdy dosť. Ale na túto tému ti bude vedieť najlepšie odpovedať náš raid leader Kacoper, ktorý je dirigentom a producentom v jednej osobe a naj sexi DK v plátovaných tangáčoch ever!

PS: ...a ver mi, existujú omnoho horšie alternatívy partnerského života. Ja som napríklad žil takmer dva roky s kysučankou!!! Ty jo, nikdy viac. Viac sa môžeš dočítať na tomto webe v sekcii "Technické tipy a triky" príspevok "Nerandite s kysučankami"

Blackfans
Příspěvky: 10
Registrován: 27 čer 2016 22:06
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod Blackfans » 28 čer 2016 09:59


Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod Maboriel » 28 čer 2016 10:07


Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod Kacoper » 28 čer 2016 10:29

som ZA. Co sa tyka classy, dolezite je aby ta bavila az potom su priority raidu. Vynimku tvoria healeri a tanci, toho mame zatial dost. Ked sa ti spristupni komplet forum, najdes tam vlakno ohladom prieskumu kto co planuje hrat v Legione, takze si budes vediet urobit lepsi obraz.

Uživatelský avatar
ellgar
Příspěvky: 166
Registrován: 16 říj 2015 14:57
Bydliště: Bratislava, Oblivion realm
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Blackfans (Priest dps)

Příspěvekod ellgar » 28 čer 2016 10:34


Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Veteran (Priest dps)

Příspěvekod Maslenka » 28 čer 2016 13:28



Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron