Prihláška: Rockerius (Warlock)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Rockerius » 29 črc 2016 20:15

Jméno postavy: Rockerius

Věk: 43

Class / Spec: Warlock (demo/destro)

Odkaz na armory (advanced):
http://eu.battle.net/wow/en/character/t ... s/advanced

Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Obmedzuje ma iba práca. V prípade že sa dostanem tak ďaleko, poriešim si to.

Zkušenosti s raidováním:
Raidoval som na WOTLKu po Ulduar. Pravidelne ako člen progres raid grupy. Avšak nie na ofíku ale na Twinstare. Keď som chcel posunúť zážitok z hry na inú úroveň a prechádzal na ofi, zrovna prišla CATA. Nakoľko som konzervatívny Warlock, hrubé zmeny systému hry locka sa ma dotkli natoľko, že som prestal hrať celkom. Na freečko by som už nešiel ale nedokázal som prekusnúť nosý talent systém. Bol som jeden z tých klasických honičov stotín percent Hitu.

Aktuální progres:
Nič zaujímavé. K raidom som sa dostal sporadicky až v poslednej guilde, ale v čase keď som bol konečne pripravený, oznámili Legion a guilda upadla do kómy. Ako zrejme väčšina. Čiže nejaké BRF H. V HFC som bohužiaľ nebol.

Odkaz na logy:

Screenshot UI:
nemám raid UI

Používané addony:
Používam komplet ELV UI + nejaké doplnky. DBM + aury, niečo na CD sú samozrejmosťou. Nakoľko od WOTLKU celý WOW herný svet pokročil extrémnym spôsobom, a občas v tom množstve addonov už strácam prehľad, tak by som veľmi cenil pomoc práve aj v tomto segmente hry. Komunikačný support typu MUM, TS, SKYPE, FB, WEB, či čokoľvek iné je samozrejmosť.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Bol som chvíľu členom Iridescence a Dragons Elite. Do WODka som vstúpil spolu s kamarátom, ktorý vyberal guildy. Mali sme v pláne aktívny raiding, a kolega bol ešte z Twinu raid leader a GUM, tak som to spočiatku nechal na neho. Z guild som odišiel bez problémov s kýmkoľvek a korektne. Moja posledná guilda je Council of Eredar a som v nej dodnes, hoci je mŕtva. Kolega migroval na Drakthul, ale ja som odmietol. Rád by som sa usadil. Nebaví ma meniť guildy, bo mi to kazí zážitok z hry. No a nakoľko sa Raid leadrovi hlásim o miesto až keď som si istý, že som na 100% pripravený - čo chvíľu trvá - tak som v podstate WOD raidy misol. Na druhej strane som istú dobu pomáhal kamarátovi, ktorého som dotiahol do wow, a zároveň riešil alty, profky, proste zázemie. Byť závislý na opravách z GB je totiž podľa mňa sockoidné. Takže CoE som neleavol, ale musím ho vymeniť, aby som sa nestal schizofrenikom. Pre upresnenie. Ja extrémne milujem nočné lietanie Azerothom, objavovanie nových vecí, skrytých lokalít, lore, poflakovanie sa miestami kde eom ešte nebol, prípadne plnenie low questov, avšak nakoľko warlocka konečne vracajú k jeho koreňom /heuréka Blizz!/ rád by som sa znova stal členom aktívnej komunity a výhľadovo Raid grupy.

Proč u nás chcete hrát:
Priznám sa že som asi mesiac sondoval scénu na našom servere a TDO som sa rozhodol osloviť na základe obsahu vašej webky. Máte skvele popísané kto ste a čo očakávate od imigrantov. Jediné čo očakávam ja, je príležitosť byť dlhodobo členom stabilnej guildy, ktorá nemá problém strpieť sociála čo ihneď neraiduje. Nikdy, v žiadnej hre ma zo žiadnej guidy nikto nekickol, takže garantujem svoju loajalitu a korektné jednanie. /tým myslím, že keď ma po ceste domov z práce z diaľnice odstrelí kamión, nájdem si spôsob, ako ešte pred odvozom do špitála poslať RL aspoň sms, že bohužiaľ zrejme zmeškám raid./ Hájiť záujmy guildy je samozrejmosť. Ešte jedna vec. Vyslovene ma baví support. Proste podpora guildy, raid gruppy či pomoc kolegom. Keď som ešte na WOTLKU raidoval, Lock mal skvelú schopnosť a to že 10% zo svojho celkového spell power prenášal na všetkých spell casterov a healerov ako raid buff. A hoci topovať DMG mi príjemne šteklí ego, na raidy ktoré boli vyskladané tak, že sa to oplatilo, som mal špeciálny gear nabúchaný equipom gemami a enchmi čisto na SP. K dispozícii mám všetky profky na maxime a tiež classy na top leveloch. Primárne chcem hrať locka, ofc. vyskúšať DH, a rád by som si prípadne zahealoval s Discom. To je krásny heal spec. Avšak primárne sa prispôsobím potrebám guildy.

Napište nám něco o sobě:
Začnem koncom. Všetko ostatné vám poviem radšej pri osobnom pokeci na TS. V kocke:
Volám sa Marek, zaujímam sa globálne o šport, špeciálne futbal, hokej tenis a snooker - /pracujem v stávkovke/ - sám hrám pool a šípky/steely/
Venujem sa tiež aktívne muzike, pôsobím v dvoch rokových kapelách. /jedna je tribute ACDC, s druhou jamujeme RNR/. Plus spoluorganizujem rôzne spoločenské, kultúrne, či športové akcie. V podstate všetko okrem pohrebov. Tie nenávidím. Kamarátovi sa o rok vydáva dcéra, tak ma nahovára, aby som mu šiel robiť starejšieho, ale predstava že sa moja osoba stotožní s tým slovom ma vyslovene desí.
Mojim veľkým koníčkom je ešte literatúra. Čítam, aj som písal. teraz už mám menej času.
Končím začiatkom.

PS. Nadpisy mi stále vyhadzuje bielym. Skopíroval som to, ale neviem to zafarbiť na žlto. Tak sa ospravedlňujem /a formulár som neododslal ani na päťkrát/

Ďakujem za trpezlivosť a poprosím vás o odpoveď.

s pozdravom

Rockerius Illustris
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Robo » 29 črc 2016 20:17

Bolo by dobre, keby si napisal, ake chybove hlasky ti formular napisal.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Rockerius » 29 črc 2016 20:29

Žiadne. Napísalo mi že bol odoslaný ale medzi prihláškami sa neobjavoval. Do kelu, práve ma napadlo, či to nepodlieha ešte schvaľovaniu. Že som to mal nechať tak a čakať?
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Robo » 29 črc 2016 20:31

Nie. Akonahle ta to posle na stranku, kde je napisane "Ďakujeme za prihlášku. Jej stav môžeš sledovať na fóre.", tak je automaticky odoslana na forum. Videl si tam tuto hlasku?
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Rockerius » 29 črc 2016 20:33

Videl. Presne táto formulácia tam bola. Len prihláška nikde. Neviem kde som chyboval.
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Robo » 29 črc 2016 20:34

To si nechyboval ty. Chyba je niekde v matrixe a my ju musime najst:)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Rockerius » 29 črc 2016 20:37

No, pôvodne som nemal v pláne uviesť sa ako analfabet, ale čo už :) Ďakujem za úpravu. Dosť ma to iritovalo
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Kacoper » 29 črc 2016 20:58

som ZA, akurat musim upozornit ze grupa na progress(hlavne Mythic) sa bude vyberat uz priebezne od zaciatku aby bola co najstabilnejsia, preto je vhodne sa zapojit co najskor. Navyse pouzivame EPGP system lootu co zvyhodnuje hlavne pravidelnu ucast na raidoch.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 29 črc 2016 21:02

Díky za pěknou přihlášku, samozřejmě pro!

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Rockerius (Warlock)

Příspěvekod Rockerius » 29 črc 2016 21:28

Chápem Kacoper. A v tom tkvie môj problém. Raidy čo som bol, som bol vlastne jediný lock. Lebo bol treba. Nemal som s kým konzultovať detaily a od koho sa učiť. Všetko z wowheadu a icy veins. A to ani neviem anglicky, tak cez translator. /inak už mám takmer dohodnuté doučko/. Preto sa neoháňam ambíciami na M obtiažnosť. Nemám výsledky. Mlátil som celé WODko do panáka, a furt to bolo chabé. Preto som písal, že sa potrerbujem cítiť byť pripravený. A podľa tej tony rôznych fór čo som si prešiel bol vraj wod warlock skutočne nejak UP, hoci som videl lockov, na videách a nejakých štatistikách čo boli vo svojich raidoch TOP. Frustrovalo ma to. Jednoducho som prišiel po rokoch do novej hry, a musel si celým datáčom prejsť sám. Tak sa to nejak vyvrbilo. Inak nezávidím class leadrovi. Ak ma prijmete spočiatku ma bude mať furt za prdelou. Ale raidoval som. A viem čo dokážem. Len sa do toho zrejme zas potrebujem dostať. EPGP, sytém mi je jasný a považujem ho za korektný.
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron