[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 370: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: BlubbaN (Mage) - The Dragon Order

Prihláška: BlubbaN (Mage)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Seržant Klinger » 11 lis 2016 14:55

Jméno postavy: BlubbaN

Věk: 23

Class: Arcane Mage

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
z úplně starých Onyxie, VoA.. všechny WoD raidy

Aktuální progres:
hotové HC

Odkaz na logy:
http://www.askmrrobot.com/wow/simulator ... 06b2aba229

Screenshot UI:


Používané addony:
DBM, Skada, EPGP

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Firebears a Withered army, Firebears nepohodnutí s class leaderem, Withered army nespokojenost s přístupem lidí

Proč u nás chcete hrát:
Hledám cz/sk progress guildu :)

Napiš ještě něco o sobě:
Dřív jsem hrál FPS hry a wowko mě nijak netáhlo, s Legionem se to změnilo :)

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Maboriel » 11 lis 2016 15:08

....ááále....mág, žeby konečne motyka strelila?

Píšeš, že vo Fire Bears nezhody s raid leaderom...netreba sa viac rozširovať. To sme počuli o FB už viackrát.

Ale čo by ma zaujímalo, je tvoj odchod z Withered Army. Pokiaľ viem, je to novovytvorená gilda vzniknutá z Guinea Pigs a hoši tam siahajú v progrese na najvyššie priečky. Čo ťa odradilo od trávenia "príjemných" večerov s nimi?

Inak som za prijatie.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Robo » 11 lis 2016 15:34

Hotove HC Trial of Valor alebo The Emerald Nightmare? Som lenivy si to overovat v armory linku, lebo na to je tu ta prislusna kolonka v prihlaske, ktora tu lenivost implicitne dovoluje.

Chyba ti screenshot UI.

V com spocivala nespokojnost s pristupom Withered Army? AFAIK je to progresova gilda, a ak ta nespokojnost spocivala v nahradnictve, vyzadovani zodpovedneho pristupu k raidovaniu (drahokamy, enchanty, flasky, potiony atd.) alebo neochote pocuvat svojho RL, tak to budes nespokojny aj s nasim pristupom.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Corleonis » 11 lis 2016 15:51

EN hc ano, ToV ne, já lenivý nejsem 8-)

Ta nespokojenost by mě taky zajímala, protože jak psal Robik, nám jde v raidu hlavně o zodpovědný přístup. Sice to asi tak nehrotíme jako WA, ale chceme dojít co nejdál a k tomu už aktivní přístup od raiderů být musí.

BlubbaN
Příspěvky: 5
Registrován: 11 lis 2016 23:37
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod BlubbaN » 12 lis 2016 01:04

Jasně, myslel sem jen EN, ToV snad na HC ani nejde, Helya je overtuned :), problém s Withered army byl jednoduchej, strašně moc je zajímalo, jak vypadá moje UI, a jak vlastně hraju a kolik mám maker a bůh ví čeho všeho, a to se mi fakt nelíbí, hraju to tak mi to vyhovuje, a když mi někdo řekne, že hraju špatně, protože nemám ten a ten addon, tak to poslouchat samozřejmě nebudu :).

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Maslenka » 12 lis 2016 07:05

Schvalila som ti len jeden prispevok, nakolko ich obsah bol viac menej rovnaky. Na margo Withered Army vsak upozornujem, ze kazda minca ma dve strany a ich pristupu celkom rozumiem. Ano, ako hras, je tvoja vec. Ci a za akych podmienok ta nejaka skupina hracov prijme medzi seba je zase vec ich. Otazka je, do akej miery si ochotny sa skupine prisposobit, alebo vynimocny na to, aby skupina prisposobila tebe ;)

S chybajucimi enchantami a gemami ta ani tu s pravdepodobnostou hraniciacou s istotou do raidu nezoberu - druhy krat uz 100% nie. A ak odmietnes pouzivat EPGP, tak holt nedostanes loot.

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Maboriel » 12 lis 2016 08:45

Screenshot UI zaujima raid lídra hlavne preto, aby vedel či je hráč "clicker" alebo či má nabindované klávesy.
Nabindované klávesy sú samozrejme veľkou výhodou, pretože nemusíš čumieť na to, kde máš kurzor, ale pozeráš na to, kde stojíš a čo robíš.
Osobne však poznám hafo hráčov "clickerov", ktorí majú klikanie už tak vžité do krvi, že by pri prechode na bind klesla ich výkonnosť v raide o triedu.

V tejto gilde ti nikto nepovie, že "musíš" mať nabindované klávesy. Hraj tak ako si zvyknutý, ale...ak budeš stáť v sračkáck kvôli tomu, lebo si hľadal kurzor, tak si veľa nezamythicuješ. Big sister Sussie totiž vidí všetko :D

Každopádne, nevidím dôvod, prečo ťa nevziať - minimálne na skúšku, my skúsime teba, ty skúsiš nás. Ľudí z gildy nevyhadzujeme (teda málokedy).

@Maslenka
EPGP má uvedené medzi addonmi ktoré používa
Naposledy upravil(a) Maboriel dne 12 lis 2016 08:47, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Kacoper » 12 lis 2016 08:47

zatial som PROTI

1. nemas top enchanty a gemy, niektore sloty vobec nie
2. screenshot UI by sa hodil kedze zoznam addonov co si napisal je dost kratky a chybaju mi tam addony typu WA2/TMV a pod.
3. spec. Preco pre boha Arcane? Fire/Frost is way to go. Podla logov na warcraftlogs tam mas len cisto Arcane fighty. Nemam problem s tym ze niekto hra spec ktory ho bavi i ked nie je top, ale ocakavam ze bude minimalne kompetitivny a vhodny na typy fightov v raide. Musis brat do uvahy ze ked sa pojde progres a ja si budem vyberat dps ktore zoberiem tak tvoje dps nemusi stacit. O to viac ze niekt. bossovia su silny dps check.

V konecnom dosledku ak splnis body 1, 2(aspon doplnit ostatne addony) tak som ochotny svoje stanovisko zmenit. To ci budes mat stale miesto na progres bude ale zalezat od tvojho vykonu v raide(mainly dps).

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Maslenka » 12 lis 2016 09:00

@Maboriel ja viem, to bol len priklad :)

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: BlubbaN (Mage)

Příspěvekod Corleonis » 12 lis 2016 09:10

. To co jsi postnul je jen simulace...

Nejde o to jaké máš UI, chceme, a to určitě i oni, vědět jestli používáš bindy, macra a aspoň základní addony. Jestli někdo zvládne svou roli ve fightu bez nich, tj. s průměrným až nadprůměrným dmg a s minimalizací obdržené dmg, tak je to v pořádku, ale to by byl výjimečný 1% jedinec...

Jestli si četl naše pravidla, a předpokládám, že je většina jen odklikne, bohužel..., tak bys věděl, že v nich máme povinné addony a povinnost používat právě bindy a macra k maximalizaci svého výkonu. Stejně tak, je povinnost používat nejvyšší možné enchanty, které ti chybí.
Jde o celý raid (19 dalších potencionálně nasraných lidí). Jestli je wipe na 1% bosse, potom se počítá i jeden debilní chybějící enchant na cloaku...

Jako raidera tedy musím říct ne. Jako casual ano, ale o to ti asi nejde.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron