Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Seržant Klinger » 20 led 2017 23:28

Jméno postavy: Gasparovic

Věk: 29

Class: Destruction Warlock

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano aj nie, pracujem na zmeny teda v prípade nočnej raid nestíham. Cez dennú som doma najneskôr okolo 19:45 čo je dosť neskoro ja viem ale už ako v minulosti by som to riešil tým, že by som sa logol pred portálom s raidovacom stave (flask, food,runy, etc) aby sa predišlo zdržovaniu z mojej strany.

Zkušenosti s raidováním:
S progress raidmi mám bohatú skúsenosť, už od čias WOTLK, kde som aktívne progressoval naxx, sarthariona a ulduar (s retri paladinom), menej cez cataclysm a pandy (s Pax a Hearth of Europe). WODko ma zastihlo v situácií kde som si mohol dovoliť aktívnejšie sa zapájať do progressu a s vtedajšou guildov (názov si už nepamätám- išlo o maďarskú guildu, kedže som z južného Slovenska ovládam jazyk do plusu čiže som mal možnosť sa presadiť aj v tej komunite) sme aktívne tlačili Highmaul hc/mythic až kým mi real life nedovolil zúčastnovať sa tak ako by sa patrilo. WOD som už progressoval ako warlock. Popravde Legion som začal s Dh mainom ale na odporúčanie si teraz podávam prihlášku za locka pre väčšiu šancu na účasť v raide. Za svoj najväčší raidovací úspech považujem titul Twilight vanquisher za 25 Sarth 3D pre-uldar, toho času šlo o raid achievment s dosť malým % worldwide a približne vtedy som si obľúbil (progress)raidovanie ako také.

Aktuální progres:
Minimálny, mal som partiu kamarátov a ak sme mali nervy na randomákov tak sme si zvykli poskladať aspoň pár normal EN runov ale toľko trpezlivosti a tolerancie už na randoms nemám. Môj focus bol na mythic+ až kým real life povinnosti ukončili aj toto zameranie už pred skoro dvoma mesiacmi. S poslednou guildov sme dali aj nejaký hc ale s nedostatkom kvalitných hráčov to išlo tažko.

Odkaz na logy:
Úprimne s logmi mám minimum skúseností, davnejšie nam iba RL či classleader poslal link a sme si ich preštudovávali ale sám som sa im nevenoval (nedostatočná motivácia - ľahko sa prispôsobím)

Screenshot UI:
http://imgur.com/a/ZspzX

Používané addony:
Elvui, Weak Auras 2, DBM, Skada, xCT+, minoritne TellMeWhen . Z pravidiel som si naštudoval BigWings, Exorsus.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Moja posledná guilda bola tuším Withered Army, ale pripojil som sa počas úpadku takže som sa k poriadnemu raidovaniu ani nedostal.

Proč u nás chcete hrát:
Všimol som si Váš recruit message a povedal som si však prečo nie, čas,skill aj chuť na raidovanie mám. V rosteri máte pár známych mien z minulosti od ktorých viem, že raidovanie beriete celkom vážne, čo je pre mňa momentálne asi najväčšie lákadlo.

Napiš ještě něco o sobě:
Som 29 ročný chalan zo Slovenska, ktorý rád trávi čas za počítačom, pri fantasy literatúre, v spoločnosti kamarátov a dobrého ovocného destilátu :)
PS: ospravedlňujem sa za gramatiku, ide mi to aj lepšie (ak sa mi chce) :D

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Robo » 20 led 2017 23:59

Som za. A tvoja posledna gilda urcite nebola Withered Army, pretoze jednak vznikla len pred dvomi mesiacmi a zatial nie je v upadku, a po druhe si bol s paladinom v HoE.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Terumon
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2017 23:30
Main class: -- no character --
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Terumon » 21 led 2017 00:05

Ano ano, HoE s Terumonom, tak nie Withered Army, nechcem klamať, na názov si nespomeniem (nezanechali trvalý dojem :) )

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Corleonis » 21 led 2017 00:13

Aspoň jsi si mohl doplnit topové enchanty (neck, ring), když už dáváš přihlášku jako raider.
Mno, budu děla, že jsem to neviděl....


.... ne, to nejde, pokud si doplníš tak dám - Ano

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Mouka » 21 led 2017 00:16

ahoj pekna prihlaska,a tebe si pamatuju ze jsi raidoval v Hoe ale pak jsi nejak zmizel (ale nevim kde byla chyba) nemusis na toto odpovidat :)) Jsem taky PRO kdyz bude tak pekne nachystanej pred raidom:DD

Uživatelský avatar
Terumon
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2017 23:30
Main class: -- no character --
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Terumon » 21 led 2017 01:24

aha, chybicka se vloudila.Enchanty nahodené, boli aj doteraz akurat na slabsi ring/neck, ktorý som si nasledne dal do tasky :)

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod dene » 21 led 2017 08:46

sice moj hlas nezavazi, ale aj tak ti dam par rad

1. trosku chaoticky gear, ktory skor zodpoveda affli specu, ale dnes musi clovek brat to co pada
2. enchant na necku treba stale vymenit (inak riskujes ze ta Kacoper allmighty nevezme do raidu) , mas tam najhorsiu moznu variantu, ktooru pouziva moznoo tak fire mag, ale pre warlocka.. eeeee
3. talenty pouzitelne na par bossov, ale urcite si priprav zasobu tome of tranquil mind
4. fire relic.. oporucam z ilgynotha, xavia alebo z guarma

ale keby zalezalo na mojom hlase, tak by to bolo ZA, warlockov (ako jedinej doknalej klasy, stvorenej k obrazu titanov) neni nikdy dost

pfff... warior
I CHOOSE VIOLENCE!

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Mouka » 21 led 2017 09:19

dene mylis se na kazdem hlase zalezi !

Maboriel
Příspěvky: 611
Registrován: 15 říj 2015 10:47
Bydliště: Žilina
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Maboriel » 21 led 2017 09:20

Prijatie do gildy...no problem.

Zaradenie do riad progres grupy:
...musíš ukázať, že svoju klasu ovládaš a samozrejme pristupovať k raidom zodpovedne. Máme v gilde zmenárov, vieme aký je to život a vieme aké je raidovanie so zmenármi, ale ak budeš dodržiavať čo si sľúbil, tak máš šancu sa u nás udomácniť. Posledné slovo ohľadne raidovania má však raid leader a ako nováčik v gilde sa musíš pripraviť na to, že sekera a "špalek" na rúbanie dreva na zimu sa ti nevyhnú...

EDIT: ..a jo, odporúčam zmeniť nick. Gašparovič nie je warlock. Je to šašo.

Uživatelský avatar
Terumon
Příspěvky: 11
Registrován: 20 led 2017 23:30
Main class: -- no character --
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Gasparovic (Warlock)

Příspěvekod Terumon » 21 led 2017 09:33

Dene,haha, presne, warlock = podceňovaný master class..

Ďakujem za rady, mal by som k nim pripomienky :P
1. Presne, berem čo padá, dlho sa jednalo o alt postavu čiže som sa itemizácií nevenoval, čo padlo za obmedzený hrací čas s decent, ako tak statmi, to som bral :)
2. Rozmýšlal som ešte nad hidden satyr/ perma 200 haste ale nechal som si poradiť od ujov na icyveins.
3. Talenty mám hore dole, hlavne na outdoor pobehovanie, tome of tranquil mind mám samozrejme v zásobe :)
4. Ano ano, fire relic by sa mi zišiel, viď bod č.1 :D

Maboriel, čo sa týka raid progress grupy, nečakám, že okamžite dostanem šancu, viem ako to chodí, ja si svoje prípadné miesto vybojujem :) V prihláške som to síce nespomínal ale spolu s "not being a loot whore" to považujem za štandardný prístup raidera.
Oh ano, nick mám trocha neseriózny , zmením asap :P


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo