Prihláška: Foxley (Monk tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Seržant Klinger » 13 úno 2017 00:15

Jméno postavy: Foxley

Věk: 26

Class: Brewmaster Monk

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Z důvodu práce budu stíhat něco mezi 1/2 a 3/4 raidů.

Zkušenosti s raidováním:
Mám zkušenosti z TBC (na TBC jsem začal), WOTLKU, trochu CATA, Pandarii jsem přeskočil (pandy jsem nepřekousl :D) a nakonec z Warlords of Draenor. Podstatná část z mých zkušeností je z free serverů jako je Spojka a Twinstar, na ofíku jsem hrál až posledních pár let CATA a Warlords of Draenor. Vždy jsem byl main tank guildy, většinou officer nebo GuMa. Mám zkušenosti z heroicu a nějaké z mythicu (těch je méně, guildy kde jsem byl byly většinou semi-hc a do mythic raidů jsem se s vlastní guildou moc nedostával). Jsem schopen se přizpůsobit, jenom mi moc nesedí dps (dlouhodobě mě moc nebaví krom pvp, víc mi prostě sedí tank, nebo healer).

Aktuální progres:
0 - právě jsem koupil Legion (Rockerius mě k tomu přinutil :D).
Nemám ani doexpeno a nemám ani 100% jasno, která postava bude můj main. Dříve byl main monk (ten na kterého tu mám odkazy), ale toho jsem si vlastní blbostí převedl na drakthul po odchodu z Council of Eredar - zřejmě ho budu převádět zpět (ale asi ne hned). Pokud bude možnost tankovat, tak bych se k tomu rád vrátil, pokud ne, tak budu plnit v raidu jinou roli (nejlépe tank a pokud to nepůjde, tak healer). Zatím expím healera (holy priest), později přibude více postav (co nejdříve převod monka a expení demon huntera). Pokud by bylo něco potřeba a bude mě to alespoň trochu bavit, tak není problém se přizpůsobit (nějaké zkušenosti mám se všemi postavami a mám volný boost na 100).

Odkaz na logy:
https://www.askmrrobot.com/wow/gear/eu/drak'thul/foxley

Screenshot UI:
https://drive.google.com/file/d/0B0R8Uw ... sp=sharing

Používané addony:
elvui, omen, recount, askmrrobot, nějaké na garrisnu, auctionator, weak auras, dbm, healbot a další už si nepamatuji, ale bylo jich o hodně víc. Hlavně se zase těším na to nastavování, to zase vidím tak na 4 hodiny :D.

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Teď jsem půl roku nehrál, takže právě teď nemám guildu. Poslední guildy byly Iridescence, Council of Eredar a nakonec Brotherhood. Guildy na free asi nemá smysl vypisovat.

Proč u nás chcete hrát:
Chci u vás hrát, protože mi Rockerius říkal, že jste fajn parta co raiduje. Chci si užít zábavu u raidování, i nějaký ten progress a při tom mít pohodovou atmosféru na hraní, partu na dungeony atd. Také se těším na srazy :D.

Napiš ještě něco o sobě:
No, čím začít :D ... bydlím v Opavě, pracuji v Opavii. Momentálně žiji sám, piju, kouřím. Býval jsem nolifer (a možná zase budu když jsem si zas koupil WoW, já vůl :D). Jinak i přes to, jaká je Rockerius lama je to můj velice dobrý kamarád. Víc o něm psát nemůžu, protože jsem teď u něj doma v Trnavě a on mi sem nakukuje :D.

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Rockerius » 13 úno 2017 00:25

Až na to že Foxley občas stráca súdnosť a nevie čo píše, /napr. že som lama/ môžem potvrdiť že je to jednak skvelý hráč a taktiež typ do party. Poznám ho od svojho prvého raidu na freečku, ktorý viedol. Pokiaľ dobehne progres a dohodnete sa že bude raidovať, bude pre nás 100% prínosom, pokiaľ by túto expanziu nie, tak som si istý že zapadne aj ako socka. Ja som určite za, aj preto že mu o TDO už pol roka básnim.
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Corleonis » 13 úno 2017 00:42

Už jen za to, že bydlíš v Opavě, bych měl napsat NE, má sociální izolace je ohrožena :D
Ale byl bych sobec kdybych to udělal, proto říkám ANO :)

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Rockerius » 13 úno 2017 00:48

Neboj Corleonis, ako nolifer je Foxley introvertný asociál, takže ho maximálne stretneš o troch nad ránom polonahého behať v Dalarane okolo fontány.
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Corleonis » 13 úno 2017 00:51

Ještě že tak, my introverti musíme držet při sobě a setkávání nechat na ostatních, protože veškerá interakce je pro nás značně vyčerpávající :P

Uživatelský avatar
Rockerius
Příspěvky: 30
Registrován: 29 črc 2016 19:19
Bydliště: Trnava né?
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Rockerius » 13 úno 2017 02:17

Foxley mal cez víkend interakcie až nad hlavu. :-) Odchádza domov s pocitom, že keby nepokračoval vo WoW, tak jeho život bude prázdna, zmysel postrádajúca nádoba a TDO je jediná guilda na svete ktorá môže jeho biednu reálnu existenciu naplniť.
IN VINO VERITAS IN VAGINA PENIS!

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Wolf » 13 úno 2017 06:16

Ahoj,

som ZA, btw to Ui to je masaker :D jak s tým možeš hrat? :D

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Kacoper » 13 úno 2017 08:30

Som ZA, zatial ako social clen. Tank alebo healer musi mat ~100% dochadzku:(. Uvidime casom, vsetko sa meni

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Mouka » 13 úno 2017 09:26

ahoj jsem taky PRO,monkove nejak vymreli a heal by nam straslive pomohl,ale dulezite je hrat to co chces ty a co te bude bavit!

Foxley
Příspěvky: 1
Registrován: 13 úno 2017 01:14
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Foxley (Monk tank)

Příspěvekod Foxley » 13 úno 2017 09:40

Rocky, tak ty takhle jo? :D Introvert ... vůbec není pravda. Já na pivo rád zajdu, jen tam nesmí být víc jak 4 lidi, to bych se mohl polekat a utéct zpátky za komp ... :lol:

To UI :D no, časem jsem si to udělal tak, že vidím vše co potřebuji, aniž bych to musel hledat (důležité věci jsou u středu - tak, aby nepřekáželi, ale tak, abych vždy v fightu věděl co se přesně dějě a na druhém monitoru mohl koukat na film - to samozřejmě ne při raidu :D ). UI mám více variant pro různé postavy ... toto je UI od tanka a je to snad jediný screen co jsem vůbec našel (složku wow jsem před půl rokem smazal).

Pokud si potom převedu toho monka, nebo vyexpím novou tankovací postavu tak bych rád občas tankoval ... nemám problém udělat offspec na dmg a hlavně dmgovat a čekat na šanci. 100% na raidech být nemůžu - mám 12ctky krátký a dlouhý týden, takže když budu mít zrovna noční tak hrát nebudu moct (leda bych si WoW nainstaloval v práci, jsem náš IT guy :D ale to by asi bylo trochu moc riskantní, není tam moc soukromí). Uvidíme časem - bude trvat než doexpím a dodělám equip, zatím bych rád byl sociální člen a rozkoukal se.

Pokud by se hodil tank, tak za jakou z těhdle class? DK, monk, demon hunter? Hodilo by se případně něco jiného než holy/shadow priest do raidů (toho teď expím)? Mám volný boost, takže pokud máte něčeho nedostatek přizpůsobím se.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron