[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Solfernuss (Warrior tank) - The Dragon Order

Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Seržant Klinger » 05 bře 2017 23:49

Jméno postavy: Solfernuss

Věk: 27

Class: Protection Warrior

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
raid time mi plně vyhovuje :)

Zkušenosti s raidováním:
Na officialních serverech hraju od TBC.

za RESTO druida jsem odraidoval původní Karazhan, Zul Aman, Grulls Lair, Magtheridon Lair, SSC, TK, Hyjal, Black Temple, v Sunwellu jsme pred prichodem pre-patche na WoTLk stihle dát pouze Felmysta.
na WOTLK jsem zacal jako resto druid, kdy jsem prosel vse az po Ulduar. Pri prichodu Trial of Crusader jsem switchnul na ENha shamana, za ktereho jsem odprogressoval ToC, a TOGC. ICC jsem s nim progressoval k princum, potom jsem se vratil na resto druida pro dobro guildy.
Prvni raidovací tier v Cataclysmu jsem odhealoval za druida. Pri prichodu Firelands jsem switchnul na prot wara, kde sem za nej pokracoval az do prichodu PAND.
v Pandach sem odtankoval Mogushan Vaults, Hearth of Fear a Terrase of Endless Springs, poté jsem přestal hrát. Při příchodu Siege jsem ale neodolal a vrátil jsem se k hraní, kde jsem za prot warra odtankoval vše.
Celé Warlords of Draenor jsem odtankoval s Warriorem celé.

Při příchodu Legionu jsem přešel na Guardian Druida. http://eu.battle.net/wow/en/character/d ... ila/simple

Aktuální progres:
Skušenosti se současným raidem mám zatím 1/10M za druida

Odkaz na logy:


Screenshot UI:


Používané addony:
klasiku, používám DBM, Weak Auras, GTFO , oRA a Exorcus Raid Tools

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Moje guilda je momentalně Sanguineus Adamas, kterou jsme se pokusili na konci WoD znovu obnovit,ale podle mojeho se to strašně tlačí dopředu zbytečně. Ale můžeme o tom hodit řeč na TS, težko se vše popisuje, aby to nebylo pochopeno jinak než myšleno

Proč u nás chcete hrát:
Změna je život, proto bych chtěl vyzkoušet hrát Alianci. A jinde než na DT/BB. co od vás očekávám? Pohodovou partu lidí, která bude komunikovat i jinak než jenom na raidu :) Hlavně partu lidí, kteří budou v pohodě a nedělat zbytečný emo nalady a podobně :)

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuju se Tomáš, pracuju jako konstruktér v jedné německé firmě. Ovšem slyším hlavně na nick Buff, Baff a podobně :)

Mezi moje záliby patří WoW a potom muzika :) Poslouchám metal, ale nepohrdnu většinou žánrů hudby, co ale neunesu je dechovka, rap a hip hop :)

Pokud budete mít jakýkoli dotaz, tak se ptejte. Jinak v guilde mam momentalne postavu dwarfa warra, Pikr je jeho nick. Ale počítám s transferem warra z linku v armory.

Uživatelský avatar
Wolf
Příspěvky: 191
Registrován: 16 dub 2016 14:17
Bydliště: Brno
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Wolf » 06 bře 2017 01:36

Ahoj, ospravedln ma ale mám v tvojej prihláške trochu zmatok :D ... hlásiš sa ku nám ako Warrior tank alebo Druid? :)
Každopádne Tanka potrebujeme ako soľ, aby sme sa s Kacoperom mohli sústredit na číselkovanie.

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Prom » 06 bře 2017 01:39

A proč nechceš hrát za toho guardiana? S ním by si mohl pravděpodobně naskočit hned do progressu. S protem tě čeká ještě hodně práce než bude použitelný :( Navíc prot warry máme dva a pořád umíraji :-D

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Kailie » 06 bře 2017 01:43

Hlásí se s warem je to tam i napsaný.

Nemám k tomu moc co mluvit, ale za sebe musím říct moc pěkně napsaná přihláška.

To Prom: War tanci u nás umírají protože, jsou zvyklí honit čísla v dpsku a pak to ze zvyku dělají i při tankování :twisted: .Počítám, že jiný prot warové mají i nějaký defense ability.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Robo » 06 bře 2017 06:25

Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Solfernuss » 06 bře 2017 06:30

Ano, chtěl bych hrát prot warriora, jelikož na toho guardiana jsem šel z donucení a pro lepší balance tokenů v guildě. Před transferem ještě proběhnu jednou či dvakrát pug, abych nabral případně setovky.

Ovšem, pokud bude problém s mojim tankovaním za warriora, tak je to jedna z možností, vzít toho druida i sem. Ale prvně to chci zkusit za warriora, přece jen za něj sem tankoval nejdéle.

Jednu věc sem v přihlášce ještě neuvedl. 13.3. odjíždím na týden do Alp, takže bych postavu převedl až po návratu z hor.

( jinak k tomu umírání warrioru -> většinou mi muj sekundující warr umíral na svojí blbost, že si neuměl šetřit rage, když měla přijít dmg, nebo neměl u sebe starý dobrý rage potky pro sh*t happends )

K tomu jestli jsem nebo nejsem dobrý tank se musíte vyjádřit vy, až mě otestujete :) Co mě se týká, tak si myslím, že tankovat nějak umím :)

Uživatelský avatar
Mouka
Příspěvky: 155
Registrován: 13 říj 2015 21:33
Bydliště: Brno
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Mouka » 06 bře 2017 08:15

pekna prihlaska jsem taky PRO a jak uz jste tu nekteri napsali potrebjem stabilniho tanka,kterej umi.JE ted nejake obdobi kdy hraci s DT/BB utikaji jinam? co se tam deje?Az moc decek nebo co? :)

Uživatelský avatar
Solfernuss
Příspěvky: 91
Registrován: 06 bře 2017 04:47
Main class: Druid
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Solfernuss » 06 bře 2017 08:22

za mě je to spíš změna prostředí :) přece jen 8-9 let na stejném realmu a pořád potkáváš ty samé lidi :)

navíc se ke mě přidal minimálně Oxxik :) kterej je v guildě uz tez :-)

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Thebazina » 06 bře 2017 08:45

Pekna prihlaska, tez jsem pro.

Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Solfernuss (Warrior tank)

Příspěvekod Corleonis » 06 bře 2017 09:07

Díky za přihlášku, myslím, že war tank je v pořádku.
Naši warrioří jsou v pohodě, a můžeme být rádi, že je máme, jinak by tankoval nějaký hunter s petem..., jen opravdu raději honí čísla, takže druhého tanka potřebujeme jako sůl.

Mno, co dodat, vítej mezi námi.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron