[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Prihláška: Bombardakßob (Monk dps) - The Dragon Order

Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Seržant Klinger
Příspěvky: 4077
Registrován: 15 říj 2015 15:13
Bydliště: Toledo, Ohio
Main class: Warrior
Kontaktovat uživatele:

Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Seržant Klinger » 28 srp 2017 12:12

Jméno postavy: Bombardakßob

Věk: 25

Class: Windwalker Monk

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast:
Ano

Zkušenosti s raidováním:
Na offiku jsem začal hrát, teprve v listopadu, takže mám odprogresovaný Nighthold normal/heroic a 4/10 mythic. Moje role byla dps a ano účastnil jsem se progresu, ten mě baví ze všeho nejvíc.
Jinak nevím jestli je to podstatná informace, ale mám odprogresované celé TBC a Cata (kromě DSka), ale jenom na freečku.

Aktuální progres:
ToSko mám prochozené na normal a heroic celé

Odkaz na logy:


Screenshot UI:
http://imgur.com/a/wNupn

Používané addony:
DBM a MaxCam. To jsou pro mě nejdůležitější addon co se raidu týče

Předchozí gilda a důvod odchodu:
Ano (momentálně ještě jsem členem). Důvody pro odchod z guildy jsou ty, že lidi už delší dobu nemají potřebnou disciplínu na raidu, což způsobuje zbytečné chyby na bossech v raidu. Progress je tady taky trošku problém na heroic farmu se přihlásí, 20 lidi a následný progress se přihlásí jenom 10 lidí. Dále je to můj osobně největší problém co se této guildy týče a to je to, že se někteří lidé pořád na něco vymlouvají, když udělají chybu. Neříkám o sobě, že jsem bez chyby, ale snažím se si své chyby přiznat a poučit se z nich. A jako poslední věc s čím mám problém je ten, že bych si chtěl zkusit i progress mythicu, ale bohužel u nás se nenajde, 20 schopných lidí na to, ikdyž se stále nabírají noví lidé. Tento problém přetrvává již od Nightholdu.

Proč u nás chcete hrát:
Hledám českou guildu s pohodovým kolektivem, kde se dá zažít nějaká ta sranda a v poslední řadě i nějaký progress. Co mohu nabídnout, aktivní, myslím si i solidní dps a pohodového člověka se kterým je i nějaká ta sranda

Napiš ještě něco o sobě:
Jmenuji se Jirka jsem z Ostravy a většina mých virtuálních kamarádu mě zná, pod nickem Noxim (NoximusPrime) . Wowko hraji už nějaký ten pátek :) Převážně jsem hrával na freečku (Mystiq.org, Ice wow a Twinstar) až jsem se jednou rozhodl, že bych se mohl podívat, na offik a tak jsem se tu objevil.
Na offiku hraji od listopadu.
Jinak jsem vesměs pohodový člověk, který má rád zábavu a nejvíce spokojený jsem když se můžu obklopit, pohodovým kolektivem který je naladěný na stejnou vlnu jako já.
Moje oblíbené motto bude asi - Je lepší se zeptat a být blbcem 5 minut, než se nezeptat a být blbcem celý život.
Už je to nějaký ten pátek co jsem psal, nějakou přihlášku, takže se omlouvám, že to vypadá jak to vypadá :)
Děkuji za přečtení mé přihlášky.
S přáním pěkného dne Bob

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Robo » 28 srp 2017 12:35

Ja som za. Vcelku pekna prihlaska. Len skoda, ze nie si sladek;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Kacoper
Příspěvky: 473
Registrován: 12 říj 2015 09:40
Bydliště: Horehroňskje hoľe a ľazi
Main class: Death Knight
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Kacoper » 28 srp 2017 14:07

ja som ZA

Uživatelský avatar
Kailie
Příspěvky: 95
Registrován: 03 pro 2016 20:13
Bydliště: Kabukicho
Main class: Mage
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Kailie » 28 srp 2017 14:12

Za sebe musím říct moc pěkná přihláška, která obsahuje vše co má.

Taky se k nám po delší době hlásí člověk co má zkušenosti s nějakým progresem a je vidět zájem.

Za mě si myslím, že by se spot měl najít (ale to už je na rozhodnutí RL a vedení).Za sebe jako člena guildy jsem pro.

PS: Jediný problém, že mu nedokážu nikdy whispnout přes to třetí B pro mě nejede vlak :roll:

Uživatelský avatar
Thebazina
Příspěvky: 82
Registrován: 10 pro 2015 20:39
Main class: Paladin
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Thebazina » 28 srp 2017 15:06

Jsem ZA.

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Maslenka » 28 srp 2017 15:26


Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Robo » 28 srp 2017 15:27

Jak pise Zuza, "ß" sa v rakustine cita ako "s". Ten znak sa vola ostre s;)
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod dene » 28 srp 2017 15:41

keby som bol offcier a na mojom naozre bby nejako zalezalo tak by to bolo jednoznacne NIE

howgh
I CHOOSE VIOLENCE!

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Prom » 28 srp 2017 16:32

Když si čtu důvody odchodu z předchozí guildy, tak mám strach, abychom za pár dní nebo týdnů neviděli tu samou přihlášku někde jinde :mrgreen: To co popisuje, je v podstatě běžný progress v casual guildě. Ale tak u nás může wipovat na osobních chybách aspoň na mythicu.

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Prihláška: Bombardakßob (Monk dps)

Příspěvekod Robo » 28 srp 2017 16:55

Bez ohladu na moj suhlas, to co napisal Prom, je pravda. Ak ocakavas bezproblemovy semi-hardcore progres, kde sa do dvoch mesiacov vycisti cely mythic, tak TDO urcite nie je gilda pre teba.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo
 

 

cron