[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 113: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
Sango (Priest healer) - The Dragon Order

Sango (Priest healer)

Zoznamka. Chcete k nám? Tak nám sem napíšte. Formulár s prihláškou je na hlavnej stránke.
Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Sango (Priest healer)

Příspěvekod Robo » 06 lis 2017 18:46

Jméno postavy: Sango

Věk: 19

Class: Discipline Priest

Odkaz na armory (advanced):


Souhlas s raidovacími časy a pravidelná účast: ano

Zkušenosti s raidováním: S raidovanim som zacinal okolo TBC. Mal som obcasne pauzy a naplno som zacal raidovat az na WOD. Moja prva skusenost s raidovaciou gildou bola guilda Fire Bears. Tam som sa ale dlho neohrial. Potreboval som nieco viac a nasiel som guildu Guinea Pig Tricked Me. Tu som zacal naplno raidovat. Hral som tam rouga
(Gimana) ale s prichodom Legionu sa guilda rozpadla. Na Draenore sme zabili Archimonda (Mythic) . Na legione mam zatial zabitu iba HC verziu ToS za tanka Myriani (DH). Ano Sango nieje moj majn ale s priestom mam skusenosti od Cata.

Aktuální progres: Sango ma zatial zabite vsetko az na KJ-a hc.

Odkaz na logy: https://www.warcraftlogs.com/character/ ... metric=hps

Screenshot UI: https://ctrlv.cz/CERM

Používané addony: DBM, Vuh:Do, TMW, Exorsus Raid Tools, elvui, Weak Auras, Skada,EPGP

Předchozí gilda a důvod odchodu: Guinea Pig - Rozpadla sa. Fire
Bears- (insert neslusne slovo here), Blacklist / Alone in the dark- tu mometalne som stale cinny Rad by som progressoval nieco viac ako HC ale nechcem oslabit moju terajsiu guildu tym ze by som odisiel so vsetkymi postavami.

Proč u nás chcete hrát: Som semihardcore player a mam rad progress najnovsieho contentu. Chem sa prepracovat az na kill mythickeho KJ-a a myslim si ze s vasou guildou to dokazem.

Napiš ještě něco o sobě: Rad pracujem s videom. Som za kazdy challenge. Vasu Guildu mi odporucila moja mama. Budem jej verit...
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Robo
Příspěvky: 1109
Registrován: 10 říj 2015 21:25
Bydliště: Pressburg, Horné Uhry
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Robo » 06 lis 2017 18:51

Niekolko poznamok:

Nepouzivat emoji, phpbb forum ich nevie zobrazovat.

Discipline priest? To ako fakt? Ja som ho zrusil po stvrtom bossovi v EN, a radsej by som si odhryzol hlavu, ako sa ho znovu pokusal hrat v polodisciplinovanom raide.

Chyba ti nieco v zatvorke za Fire Bears. Prosim doplnit.

MC KJ je pekny ciel, ale aj ked nechcem naburavat autoritu tvojej mati, nemyslim si, ze je to pre nas v aktualnom tieri realne.

Raidujes od 10ich rokov? Asi to bola najlahsia cesta dosiahnut, aby si co najmenej otravoval:D

Matkam never. Ide im len o vlastne dobro. Ak to znamena znicit zivot detom, tak to bez vahania urobia.
Ruk MogOth red a mogoth ta eft ThrosgarE Haldir. Kha gor ruk khaz ta ke ruk hrim eft throsamkha ruk kostum havar go kost. A modoss hine ruk bergum eft throsamkha ga eft Haldir ke loch Thon we lo gefrunon ta mitta. Gar Ruk dagUm loch angor-magi ta har ruk!

Uživatelský avatar
Mohegan
Příspěvky: 39
Registrován: 21 led 2016 19:57
Bydliště: hlavna dedina Slovakistanu
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Mohegan » 06 lis 2017 18:54

Pisem si...

Uživatelský avatar
Prom
Příspěvky: 223
Registrován: 08 lis 2016 14:34
Bydliště: Brno
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Prom » 06 lis 2017 19:10

:-D Sem si říkal, jestli to je nějakej Robíkův vtip. Vy ste zabili seržanta Klingera? :-(

Uživatelský avatar
Mohegan
Příspěvky: 39
Registrován: 21 led 2016 19:57
Bydliště: hlavna dedina Slovakistanu
Main class: Monk
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Mohegan » 06 lis 2017 19:20

Neeee, len dostal nakladacku od par smajlikov

Uživatelský avatar
dene
Příspěvky: 155
Registrován: 15 říj 2015 22:18
Bydliště: Delta Capricorni
Main class: Warlock
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod dene » 06 lis 2017 19:46

Rad by som progressoval nieco viac ako HC ale nechcem oslabit moju terajsiu guildu tym ze by som odisiel so vsetkymi postavami. - TO AKO VAZNE ?

Dreanor
Gimana - 10/13 M - mne to nevypada ako kill archionda, GPTM bola top guida ..
o ostatných nezrovnalostiach nebudem ani radsej pisat

je mi jedno kto je tvoja matka

takýchto ludi sme v minulosti brali ako social clenov .... alle sak sa ukaze v novom raide ked tak

oprava - tento riadok som vymaza .. kedze som tam dal blbost (takze v kazdom pripade by si mall account wide achieve ahead of the curve za GAROSHA ... a ten bol za normal)

to ale nehovori nic o tom - 10/13M

+ gimana podla wowprogressu nikdy nebola v GPTM, mal si tam DH
I CHOOSE VIOLENCE!

Uživatelský avatar
Maslenka
Příspěvky: 295
Registrován: 14 říj 2015 09:06
Bydliště: Pentagon
Main class: Rogue
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Maslenka » 06 lis 2017 21:27


Uživatelský avatar
Corleonis
Příspěvky: 749
Registrován: 13 říj 2015 21:35
Bydliště: Opava, Mordor
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Corleonis » 06 lis 2017 21:47

1. Jen pro upřesnění, nejsme semiHC guilda. Protože se snažíme být realisté, tak víme, že na to lidi na tomhle serveru nejsou. Ne že by na to neměli, ale ti kteří na to mají, jsou rozházení po více guildách a drží se toho svého. Takže rozhodně nemáme jako cíl, zabít posledního bosse na mythic. Jsme casual s cílem dojít co to půjde.

2. Jestli chceš hrát dvě postavy je tvoje věc a tvůj čas, ale viděl jsem, že raidy semihc guildy Alone in the Dark kolidují s našimi, co potom?

Jinak nejsem proti přijetí.

Uživatelský avatar
Deadshoot
Příspěvky: 99
Registrován: 15 čer 2017 17:28
Main class: Hunter
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Deadshoot » 06 lis 2017 21:48

Ja som za

Sango
Příspěvky: 2
Registrován: 06 lis 2017 18:32
Main class: Priest
Kontaktovat uživatele:

Re: Sango (Priest healer)

Příspěvekod Sango » 06 lis 2017 21:49

Ahoj Dene,

pravdepodobne si ma nevedel najst v starom progresse preto lebo je STARY.... Keby si si dal tu namahu a pozrel si par videi (na spominanom wowprogresse ich je par), tak by si nepisal o tom ze som tam nebol.

Takisto som nepovedal "zabil SOM" Archieho ale "zabili SME" Archieho -tomuto sa hovori citanie s porozumenim (dobra vec, prospesna - clovek sa potom az tak nestrapnuje)

https://youtu.be/VndzAEhOw2U
https://youtu.be/eR77bM-3XT4
https://youtu.be/hTNcH_OmLNw
https://youtu.be/aoGyhwfUt-8
Ked budes mat cas pozri si aspon dve minutky z jedneho ci dvoch, ak mas silny internet co to da vo vyssom rozliseni, uvidis tam meno Gimana. A mozno aj dps.

Ale nikto nieje dokonaly, nebudem Ti to vycitat. Nepodarilo sa mi byt na kazdom first kille a hej, nebol som na kille Mannyho a ani Archieho (ale wowprogress tvrdi, ze ani Ty). Tiez neriesim, hoci si pamatam kazdy jeden z cca 150 guildovnych wipov na lastovi.

Ak dasimi "nezrovnalostami" myslis moj vek a kedy som zacal hrat poviem iba to - nerozoberam freecka a servery, ucty atd. na ktorych som hral a kto ma na nich nechal hrat. Moja vec. Teba to nema co zaujimat a ak to fakt nebudes moct vydrzat, nasmerujem Ta na mojho byvaleho guild mastera z GPTM, mam ho aj s par dalsimi raidermi na Facebooku.

PS: Ano, ani mna nezaujimaju Tvoji rodicia a ci/co hraju - mal to byt joke ale kedze Klinger padol v boji so smajlikom, nic sa neda robit. Jo a dakujem ze ma klasifikujes ako top kedze som bol v GPTM. Pamatam si logy ked sme sa s vami predbiehali v percentile.

Poznamka na okraj: nikdy som netvrdil, ze som zabil Garrosha - to bolo na Pandach a ak si spravne pamatam svoju prihlasku, vravel som, ze skutocne raidovat som zacal az na Draenore. Cize bez sance na achiev z Garrosha.

Howgh.


Zpět na “Prihlášky”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů

Powered by phpBB © phpBB Group :: Theme by Matti :: Adapted by Maslenka and Robo